Arama
RSS

Blog

Harcadıkça kazanmak istemez misiniz?
Yorumlar (0) Harcadıkça kazanmak istemez misiniz?
Göz bebeğimiz Helal Dünya Marketlerinin online şubesinde harcadıkça kazanmak istemez misiniz? Bu kazanmanın iki ayağından biri dünyevi bir diğeri ise uhrevi.
5. Helal Yaşamda Gençlik Konferansına Davetlisiniz
Yorumlar (0) 5. Helal Yaşamda Gençlik Konferansına Davetlisiniz
GİMDES ve GİMDES Gönüllüleri iş birliği ile düzenleyeceğimiz 5. Helal Yaşamda Gençlik Konferansımız, 17 Ramazan Dünya Helal Günü'nde (22 Mayıs 2019 Çarşamba) düzenlenecektir. Akabinde ise iftar programımız olacaktır. Tüm programımız ücretsiz olup bey/hanım herkesin katılımına açıktır. Bu hayırlı iki organizasyonda siz değerli gönüllülerimizi aramızda görmekten memnuniyet duyacağız.
İstanbul Anadolu yakası Şubeden Getir hizmetimiz başlamıştır
Yorumlar (0) İstanbul Anadolu yakası Şubeden Getir hizmetimiz başlamıştır
Şubeden Getir hizmetimiz İstanbul Anadolu yakasında Pendik Şubemizin desteği ile hayata geçiyor. Anadolu yakasında Pendik, Kartal, Maltepe, Tuzla başta olmak üzere civar ilçelerde Ataşehire kadar bu yakanın büyük bir bölümüne Şubeden Getir hizmetini devreye alıyoruz.
Ramazan-ı Şerif gerisayım indirimleri başlıyor
Yorumlar (0) Ramazan-ı Şerif gerisayım indirimleri başlıyor
3 ayların mübarek atmosferinde ramazan etkisi yavaş yavaş hepimizi sarmaya başladı. Bu etki şaban ayının son haftasında zirve yapıp ramazanın gelişi ile bizi başka bir aleme çekmektedir.
Helal Dünya Marketleri Online Şubesi Açıldı
Yorumlar (4) Helal Dünya Marketleri Online Şubesi Açıldı
Bir süre ara verdiğimiz Helal Dünya Marketleri Online Şubesi için yeniden heyecanla yola çıktık. Altyapımızı yenileyip avantajlı alışveriş imkanları ile açılışımızı yapıyoruz.
Kategoriler
Blog Arşivi