250 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA!
Arama Sonuçları
Tüm Kategoriler
  Menu Close
  RSS

  Blog

  Margarin ve Bitkisel Susuz Yağ
  Yorumlar (1) Margarin ve Bitkisel Susuz Yağ

  Margarinin Geçmişi

  Margarin ismini duyan bazı kitleler, içeriğinde direk domuz yağı var diye algılıyorlar. Doğrudur. Fakat margarinlere hayvansal yağların direk olarak kullanımı yaklaşık 60 yıl kadar önce idi. Hidrojenizasyon teknolojisi ülkemizde uygulanmadan önce hayvansal iç yağların eritilerek ...

  Neden muadil ürün?
  Yorumlar (0) Neden muadil ürün?

  Sitemiz Halal Dünya Marketi şubeleri ile siz kıymetli kardeşlerimiz arasında köprü vazifesi görmektedir. Çalıştığımız her bir şubenin barındırıp sattığı ürün çeşitliliği farklı olmakla birlikte sürekli olarak stoklar da değişkenlik göstermektedir. Bu da anlık stok durumunun siteye yansıtılamamasına ...

  Yorumlar (0) Neden ürün açıklaması ve içindekiler bölümünde eksikler var?

  Sitemize gelmiş olmanız hem helal hem de tayyib kriterlerine haiz ürünleri tüketme noktasında bir hassasiyetiniz olduğunu gösteriyor; bu açıdan sizleri tebrik ederiz.

  Elhamdülillah ki şuana kadar helal konusunda GİMDES'in keffaletini geçerli kabul etmeyen tek 1 kişi ile bile karşılaşmadık. GİMDES b...

  Evde Kalın, Alışverişinizi İnternetten Yapın. Corona Virüsü Kapsamında Çalışma Takvimimiz!
  Yorumlar (0) Evde Kalın, Alışverişinizi İnternetten Yapın. Corona Virüsü Kapsamında Çalışma Takvimimiz!
  Çinden yayılan ve bütün dünyayı etkisi altına alan corona virüsü ile hayatımızda bazı değişiklikler oldu. Ulul emr hüviyetinde hükümetimiz kimi kısıtlamalar ile hastalığın yayılmasını önleme konusunda gayret etmektedir. Bizlere de bu yönergelere uyma vazifesi düşmektedir. Bu süreçte birçok kardeşimiz internetten verdiği siparişlerin kendilerine ulaşıp ulaşamayacağını, ulaşırsa bunun güvenli olup olmadığını sormaktadır. Olası bir serbest dolaşım kısıtlaması (sokağa çıkma yasağı vb) olduğu durumlarda gıda ve ihtiyaç maddelerine erişim imkanının kaybolması riskinden endişe edilmektedir. Bizler bu süreçte online alışveriş kanallarını gücümüz yettiği ölçüde açık tutmaya gayret edeceğiz. Tedarik sağlayan market sayımızı da bu süreçte arttırıp gelen yoğun taleplere en yüksek ve hızlı oranda yanıt vermeye gayret ediyoruz.
  Yorumlar (0) Neden GİMDES?
  GİMDES ve Helal sertifikasının önemini anlamak adına fazla vakti olmayan ama en kısa zamanda konuya vukufiyet kazanmak isteyenler için uzmanından güzel bir açıklama.
  Tarım ve Orman Banaklığı Denetiminde GİMDES Sertifikalı Ürünlerin Hepsi Temiz Çıktı
  Yorumlar (0) Tarım ve Orman Banaklığı Denetiminde GİMDES Sertifikalı Ürünlerin Hepsi Temiz Çıktı
  Bakanlığın son denetimde de GİMDES’ten Helal ve Tayyib sertifikası almış 500 cıvarındaki firmamızdan ve sertifika almış 15 000 çeşit cıvarındaki ürünlerinden hiçbiri denetime takılmamıştır. Resmi denetim kriterlerine ek olarak, Helal ve Tayyib kriterlerini de denetleyen GİMDES bir defa daha güvenililir bir serifikalama kurumu olduğunu kanıtlamıştır.
  2019 Helal ve Tayyib Ürünler Fuarında Buluşalım
  Yorumlar (3) 2019 Helal ve Tayyib Ürünler Fuarında Buluşalım

  CNR Expo'da Helal ve Tayyib Ürünler Fuarı başladı. Fuarda size özel kurulan şubemiz avantajlı fiyatlarıyla sizleri bekliyor.

  Fuarda hem seminerlere katılabilir, hem katılımcı firmalarla birebir görüşme ve tanışma imkanı bulabilirsiniz.

  Fuar ve seminerlerin yanısıra %40'a varan indirimlerle özel g...

  Yeni Ürün: Balarısı bal sirkesi
  Yorumlar (4) Yeni Ürün: Balarısı bal sirkesi
  1 yılı aşkın bir süredir laboratuvar çalışmaları devam eden bal sirkesi, nihayet tüketicinin beğenisine sunuldu. Balın doğal fermantasyonu yolu ile elde edilen sirkemizin en önemli özelliği,  vücudunun immün sistemini oluşturan doğal florayı desteklemesi.
  Hiçbir katkı maddesi kullanılmayan sir...
  GİMDES: başlangıç...
  Yorumlar (4) GİMDES: başlangıç...

  GİMDES ilk sertifikasını verdiği 2009 yılından itibaren dünyanın en prestijli helal sertifikasyon kurumu. Ancak GİMDES'in altyapı çalışmalarının çok daha eskilere dayandığınız biliyor muydunuz?

  Öyle ki ta 1970li yılların sonlarına doğru GİMDES başkanı ve kurucumuz Dr. Hüseyin Kami Büyüközer kendi ç...

  150 tl üstü kargo bedava
  Yorumlar (2) 150 tl üstü kargo bedava

  Selamun aleyküm muhterem helal dostları.

  Gönül rahatlığı ile alışveriş deneyimini yaşadığınız Helal Dünya Marketleri artık daha da avantajlı. 150 tl ve üstü alışverişlerinizde kargo bedava kampanyamız başlamıştır. 

  Helalin peşinde olanlara HELAL OLSUN!

  ...