Arama Sonuçları

İade & İptal Şartları

İade Şartları

Sitemizden yaptığınız alışverişlerde, memnun olmadığınız bir ürün varsa, 7 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. İade işlemlerinizde kargo ücreti tarafımızca karşılanacaktır.

İadenizin kabul edilmesi için iade talebinizle ilgili bize ulaşın sayfamızdan irtibata geçmeniz gerekmektedir. İade talebinizin müşteri temsilcimiz tarafından oluşturulması ardından tarafınıza bir "İade Takip Kodu" verilecek ve iadenizi teslim almak üzere kargo kuryesini adresinize yönlendirecektir.

İade edeceğiniz ürünün kutusu, faturası ve kutu içeriği eksiksiz olmalıdır. İade gönderinizi bu şekilde hazırladıktan sonra İade Takip Kodu'nu paketin görülebilecek bir kısmına belirgin bir şekilde yazmanızı rica ederiz. İade Takip Kodu olmayan gönderileri kabul etmeyecektir. Mağduriyet yaşamamanız adına bu konuya hassasiyet göstermenizi rica ederiz.

İade gönderinizin elimize ulaşmasının ardından yukarıda belirtildiği şekilde ürün kutu içeriğinin ve faturanın eksiksiz olması halinde ürün tutarının iadesi alışverişte kullanmış olduğunuz kredi kartına veya banka kartına eksiksiz olarak yapılacaktır.

Soru ve sorunlarınız ile ilgili bize ulaşın sayfasından irtibata geçebilirsiniz.

İptal Şartları

Siparişinizi kargolama sürecine girmeden önce iptal etmek istemeniz durumunda bize ulaşın sayfasından irtibata geçmeniz yeterlidir. Müşteri temsilcilerimiz siparişinizi iptal ederek alışveriş tutarınızı kredi kartınıza eksiksiz olarak iade edecektir.

İptal veya iade ettiğiniz siparişleriniz ile ilgili ücret iadesi ürünün elimize ulaşmasını takip eden 24 saat içerisinde alışverişte kullanmış olduğunuz kredi kartına yapılır.

İade işleminin yapılmasının ardından kredi kartı ekstrenizde iade tutarın görüntülenmesi bankaya bağlı olarak 1 ila 5 günü bulabilir.

Alışverişin taksitli olması ve alışveriş tarihiniz ile iade talebinizin tarihi arasında banka tarafından hesap kesiminizin yapılmış olması durumunda, banka tarafından iade tutar her ay taksit tutarında kredi kartınıza yansımaktadır. Bu durum tamamen banka tarafından kaynaklanmaktadır. Ve tarafımızca bu prosedür üzerinde bir değişiklik yapılamamaktadır.

Şirket Ünvanı

Adem ÇAĞIRMA - Helal Dünya Marketleri

Adres : Altıntepe Mahallesi, Eski Bağdat Cd. No:19, Altıntepe Maltepe, İstanbul, 34840 Maltepe/İstanbul

E-posta Adresi : bilgi@helaldunyamarketleri.com