800 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA!
Arama Sonuçları
Tüm Kategoriler
  Menu Close

  İade & İptal Şartları

  İade Şartları

  Sitemizden yaptığınız alışverişlerde, bizden ya da üründen kaynaklı bir sıkıntı olduğunda 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade, üründeki bir ayıptan kaynaklanıyorsa kargo ücreti tarafımızca karşılanacaktır.

  Her türlü kozmetik, temizlik, kişisel bakım, sağlık, güzellik ürünleri ve bunların benzerleri niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler kapsamındadır. Ürünün arızalı veya ayıplı çıkması halleri dışında, açıldıktan sonra sağlık açısından tehlike arz edebilen ürünler, kullanım esnasında vücut ile birebir temas gerektiren ürünler ve tek kullanımlık ürünlerin iadesi mümkün değildir. Bu tür ürünlerin iade edilebilmesi, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve hiç ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.

  İade edeceğiniz ürünün kutusu, faturası ve kutu içeriği eksiksiz olmalıdır. İade için ürünler kargoda başına birşey gelmeyecek dayanıklılıkta tekrar paketlenmelidir. İade talebinize istinaden adresinize kurye yönlendirilecektir. Adresten alma işlemi için görevli kurye hizmeti tarafımızdan değil hizmet aldığımız firma tarafından gerçekleştirilmektedir. Dolayısıyla bu kurye çağrısı her ne kadar tarafımızdan yapılsa da ek iletişim gerektirdiği durumlarda müşteri bu iletişimi sağlamak durumundadır.

  İadenizin kabul edilmesi için iade talebinizle ilgili bize ulaşın sayfamızdan irtibata geçmeniz gerekmektedir.

  İptal Şartları

  Siparişinizi kargolama sürecine girmeden önce iptal etmek istemeniz durumunda bize ulaşın sayfasından irtibata geçmeniz yeterlidir. Müşteri temsilcilerimiz siparişinizi iptal ederek alışveriş tutarınızı kredi kartınıza eksiksiz olarak iade edecektir.

  İptal veya iade ettiğiniz siparişleriniz ile ilgili ücret iadesi ürünün elimize ulaşmasını takip eden 24 saat içerisinde alışverişte kullanmış olduğunuz kredi kartına yapılır.

  İade işleminin yapılmasının ardından kredi kartı ekstrenizde iade tutarın görüntülenmesi bankaya bağlı olarak 1 ila 5 günü bulabilir.

  Şirket Ünvanı

  Adem ÇAĞIRMA - Helal Dünya Marketleri

  Adres : Bağlarbaşı Mah. Atatürk Cd. Sakarya Sk. No:35 Malte Plaza No:303 Maltepe/İstanbul

  E-posta Adresi : bilgi@helaldunyamarketleri.com