Arama

Şubeden Getir nedir?

Şubeden Getir

Şubeden Getir Helal Dünya Marketlerinin eve servis hizmetinin adıdır. Online şubeden alışverişin kolaylığını yaşayıp helal ürünlerizin kapınıza gelmesi için keyifli bir yol.

Tabii ki Türkiye'nin dört bir yanına kargo ile siparişlerinizi gönderiyoruz. İstanbul'da yaşıyorsanız kargo ile kim uğraşmak ister ki? Ya da o trafiğin içine girip market alışverişi yapmak, elde poşetlerle eve dönmek kolay mı? Siz en iyisi siparişinizi verin, biz getirelim. Helalinden ve güzelinden, kapınıza kadar gelsin.

7-24 sipariş verebiliyor muyum?

Evet, istediğiniz zaman sipariş verebilirsiniz. Ancak market şubelerimiz (Türkiye genelinde değişmekle birlikte) sabah 9 ile akşam 9 arasında hizmet vermektedir. Online ortamdan aldığımız siparişi ilgili markete açık olduğu süreler içinde ulaştırdığımızda siparişiniz uygun bir saat aralığında size ulaştırılacaktır. Bu durumda gece verilen siparişlerin bir sonraki sabah saatlerinde işleme alınacağını dikkate alınız.

Ücretli mi?

100₺ ve üstü alışverişler için bu hizmet ücretsizdir. Daha düşük sepetlerde hizmet ücreti yansıtılmaktadır. Marketlerimizin imkanları kısıtlı olduğu için mümkün olan en ideal hizmeti verebilmek adına böyle bir kısıt koymak durumundayız.

"Getir" projesini mi kopyaladınız?

Hayır. Helal Dünya Marketlerinin eve servis hizmeti uzun süredir mevcut. Online sipariş ile bu hizmeti vermeyi istiyorduk ancak altyapımız buna müsait değildi. Yakın zamanda çok daha güzel projelerle karşınıza çıkmak istiyoruz.

Poşet için ücret alınıyor mu?

Yasa gereği alışverişlerde kullanılan poşetler için 25 kuruş alınması mecburiyeti vardır. Bu sebeple minimum 1 poşet olmak üzere alışveirş miktarına bağlı olarak getirmek için kullandığımız poşetleri ücretlendirmek durumundayız.

Hangi şubelerde geçerli?

Şuan için malesef bütün şubelerimiz bu çalışmanın içinde bulunmuyor. Online şube entegrasyonuna Sultangazi şubemiz ve Pendik şubemiz dahildir. Pek yakında istanbul için 2 şube, yine anadoluda 2 şubeyi daha sisteme dahil etmeyi planlıyoruz. 

Her şubenin teslimat yapmak için yeterli personel ve teknik imkanı olmadığı için yeterli yaygınlık düzeyine ulaşmamız biraz vakit alabilir. Sabrınız ve anlayışınız için çok teşekkür ediyoruz.