Arama Sonuçları

Naturalive

Doğallık her zaman ilk tercihiniz olsun!

Kimya Yüksek Mühendisi Kudret Livaoğlu, ''Zararlı Kimyasallardan Korunma Yöntemleriyle Sağlıklı Hayat'' isimli kitabının 2006 yılında yayımlanmasının ardından; kozmetiklerde yoğun olarak kullanılan zararlı kimyasalları içermeyen ve doğal hammaddelere dayalı alternatif ürünler geliştirmeye başladı.

 1984 yılında kurulan aile şirketi, yapısı ve ünvanı değiştirilerek "Natural Yaşam Ürünleri İth. İhr. Tic." adını almış ve 2009 yılında kozmetik alanındaki faaliyetlerine başlamıştır. İlk olarak, doğal ter kokusu önleyicisi deodorantı geliştirip sağlığına önem veren siz bilinçli tüketicilerimizin hizmetine sunmuştur. Kısa zamanda  kozmetik ve deterjanlarla birlikte  ürün çeşidi 13' e ulaşmıştır.  2013 yılında helal  sertifikalandırma kuruluşu GİMDES tarafından temizlik ürünleri sertifikalandırılmıştır. Ürünlerimizi üretirken hem helal olması hemde insan ve çevreye karşı zararlı madde  içermemesi en önemli kriterlerimizdendir.
Firmamız; sizlerin her türlü ihtiyacına cevap verebilmek için hizmet kalitesinden ödün vermeden ürün yelpazesini artırmaya devam etmektedir.

Naturalive %100 yerli sermaye ile kurulmuştur.

Olarak görüntüle Izgara Liste
Sırala

Naturalive Beauty Sıvı El Sabunu 500Ml

Zeytinyağının besleyici etkileri sayesinde cildinize bakım yaparak temizler, yumuşatır. Bebekler, çocuklar ve alerjiye yatkın kişiler için idealdir. SLS, DEA, DMDM Hydantoin, Paraben, Formaldehit, Boya, Silikon, Koruyucu, Hayvansal Yağ Ve Katkıları İçermez!
8,50 ₺

Naturalive Dudak Koruyucu

Naturalive Beauty Doğal Dudak Nemlendiricinde petrokimyasal, parfüm, koruyucu, boya, hayvansal yağ ve katkıları içermez.
12,00 ₺ 9,25 ₺

Naturalive Çocuk Diş Macunu 100 Gr

Doğal çocuk diş macunu
9,90 ₺

Naturalive Limonlu Yağ Çözücü 500 Ml

Limon kabuğu özüyle yağ, zor ve inatçı lekelere karşı etkili temizleme sağlar.Asit,tahriş edici ve aşındırıcı kimyasallar içermez.
12,00 ₺

Naturalive Bitkisel Eşarp Şampuanı 200 Ml

Naturalive Bitkisel Eşarp Şampuanı 200 Ml
12,00 ₺

Naturalive Bitkisel Eşarp Spreyi 200 Ml

NATURALİVE BİTKİSEL EŞARP SPREYİ 200 ML Eşarbınızın şeklini korumasını ve ömrünün uzamasını istemez misiniz? Üstelik kuru temizlemeye gerek duymadan yalnızca sprey ve ütüleme ile bunu gerçekleştirebilirsiniz. Naturalive eşarp spreyi eşarp şeklinin korunmasını  ve güzel görünmesini sağlar. Naturalive eşarp spreyi, eşarbınıza ilk günkü şeklini verir ve kolayca ütülenmesini sağlar. Özellikle temizlemede yıpranan hassas ipek eşarplarınızı kuru temizlemeye gerek kalmadan ömrünü uzatabilirsiniz. Not: Bu ürün Gimdes'ten helal sertifikası şu an için almamıştır. Sertifika alındığında buradan sertifika bilgilerine ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla                                                                   İçindekiler:Hayvansal Katkı ve Renklendirici İçermez. Tamamen Doğaldır. Aqua, % 5-10 Mısır Nişastası, < 3 Carboxy Methyl Cellulose, Potasyum Sorbat, Portakal Aroması Kullanım Talimatı:Eşarbın Ters Yüzünden 20- 25 Cm Mesafeyle Ürünü Püskürtünüz. Spreyi Kuru Veya Nemli Kumaşlarda, Buharlı Ve Buharsız Ütülerde Rahatlıkla Kullanabilirsiniz. Hassas Kumaşlarda Ürünü Görünmeyen Bir Kısımda Test Ediniz.
12,00 ₺

Naturalive Beauty Doğal Diş Macunu 140Gr

- Misvak, propolis ve çay ağacı; ağız ve diş sağlığının korunmasında etkilidir. - Çürüklere karşı maksimum koruma sağlar. - İçerisinde kullanılan tüm maddeler gıda üretimine uygundur.
12,90 ₺

Naturalive Borakslı Genel Yüzey Temizleyici 1Lt

BORAKSLI GENEL YÜZEY TEMİZLEYİCİ Boraks + Bitkisel Temizleyici
13,00 ₺

Naturalive Beauty Duş Jeli 400 Ml

NATURALİVE DUŞ JELİ 400 ML Zeytinyağının besleyici etkileri sayesinde cildinize bakım yaparak temizler, yumuşatır. Aloe vera; birçok vitamin ve mineal barındırmasının yanında insan vücudu için gerekli olan 22 amino asidin 18-20 sini barındırır. Bundan dolayı cildin onarılmasında etkilidir. Bebekler, çocuklar ve alerjiye yatkın kişiler için idealdir. 400 ml' lik ambalajlarda sunulmuştur. Naturalive Duş Jeli SLS, DEA, DMDM Hydantoin, Paraben, Formaldehit, Boya, Hayvansal Yağ Ve Katkıları İçermez! İçindekiler: : Aqua (Su), Olive & Coconut Oil Soap ( Zeytinyağı Ve Hindistancevizi Sabunu),  Glycerin (Gliserin), Hypericum Perforatum Extract (Sarı Kantaron Ekstrakı), Aloe Barbadensis Gel(Aloe Vera Jel), Panthenol (B5 Vit),  Sodyum Klorür (Tuz), Aroma.
13,00 ₺

Naturalive Beauty Doğal El Ve Vücut Kremi

NATURALIVE BEAUTY DOĞAL EL ve VÜCUT KREMİ 50 g' lık ambalajlarda sunulmuştur Zeytinyağı ve badem yağı ile cildinizi besleyip nemlendirir Petrokimyasal madde, hayvansal yağ ve parfüm İÇERMEZ...! İçindekiler : Aqua(Saf su), Oilve Oil(Zeytinyağı),  Sweet Almod Oil(Badem Y.), Bees Wax(Balmumu), Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate(Zeytinyağından elde edilmiş), Glycerin, Zinc Oxide(Çinko minerali), Allantoin(Bitkisel ekstrakt), Potassium Sorbate, Sodium Benzoate(Gıda koruyucu), Lavender Oil(Lavanta Y.)
14,00 ₺

Naturalive Borakslı Elde Bulaşık Deterjanı 1 Lt

Naturalive Borakslı Elde Bulaşık Deterjanı 1 Lt
14,50 ₺

Naturalive Beauty Doğal Şampuan 350 Ml

Naturalive Beauty Doğal Şampuan 350 Ml
14,50 ₺

Naturalive Beauty Pişik Kremi

PİŞİK KREMİ Naturalive Pişik Kremi  formülasyonu; geçmişte kullanılan doğal maddeler ile bugünkü bilimsel araştırmalarla etkinliği kanıtlanmış hammaddelerden oluşmuştur. . %100 doğal yapısı sayesinde bebeğin cildinde bariye tabakası oluşturarak, korur. . Cildi besleyici ve onarıcı yağlardan imal edilmiştir. . pH 5.5 değeri ile cildin doğal yapısını korur. %100 doğal hammaddelerden oluştuğu için cilde zarar vermez. . Yoğun formülü ile 50 g' lık ambalajlarda sunulmuştur Vitamin E, Vitamin B5  ve Zeytinyağı içerir. Petrolden elde edilen vazelin, parafin, petrolatium, koruyucu katkı maddesi ve sentetik koku İÇERMEZ...! İçindekiler: Olive Oil(Zeytinyağı), Sweet Almond Oil (Badem Y.), Zinc Oxide(Çinko Minerali), Bees Wax(Balmumu), Cocoa Butter(Kakao Y.), Lavender Oil(Lavanta Y.), Vitamin E, Vitamin B5
15,00 ₺

Naturalive Kil İçerikli Toz Yüzey Temizleyici 600 Gr

NATURALİVE KİL İÇERİKLİ TOZ YÜZEY TEMİZLEYİCİ - 600 GR Kir tutan sert yüzeyleri ovalayarak  temizler. Tuvalet, küvet, lavabo  ve mutfak tezgahları, fırın ve ocaklar gibi yüzeylerin temizliğinde Doğal hammaddeler içerir. Fosfat, enzim, parfüm, sentetik temizleyici İÇERMEZ.   ÖZELLİKLERİTahriş edici, aşındırıcı kimyasallara gerek kalmadan temizlik sağlar. Ürünün içeriği, temizlikten sonra doğaya zarar vermeden çözülür. Kilin temizleme gücü ve  minarellerle birleşmesiyle oluşan özel formülü sayesinde, sert yüzeylerde ve zor kirlerde etkili temizlik sağlar.  Kullanım Talimatı: Ölçekle  yeteri miktarda ürünü yüzeye  yayınız. Bir miktar Naturalive Borakslı  Elde Bulaşık'tan  ilave edip ovalayarak temizleyiniz. Bol su ile durulayınız.
15,70 ₺

Naturalive Beauty Mineral Kil Maskesi

MİNERAL KİL MASKESİ 150 ML Kil cilt bakımında kullanabilecek doğal madde çeşitleri arasında en etkililerden biridir.Çok çeşitli mikro organizmalara karşı aktif olduğu, bilimsel olarak ispatlanmış bir antiseptiktir. İçerisinde 36 çeşit minerali barındırır.Alerjik reaksiyona sebep olmaz. Cildinizin ihtiyacı olan nemi korurken gözeneklerinde biriken yağ fazlalıkları ve kirlerin neden olduğu sivilce, siyah nokta ve akne oluşumu engellemeye yardımcı olur, cildi rahatlatır, pürüzsüz ve mat bir görünüm kazanmasını sağlar. Göz ve dudak çevresi hariç tüm vücuda uygulanabilir.   İçindekiler:Clay (Kil),Mineral Water (Maden Suyu) Kullanımı: Banyodan sonra veya gün içinde Naturalive Mineral Kil Maskesi temiz cilde ince bir tabaka halinde masaj yaparak uygulanmalı, göz ve dudak çevresi korunmalıdır. Uygulandıktan 15-20 dakika sonra kuruyan maske ılık su ile yıkanıp cilt temizlenmelidir. Bu uygulama haftada 1-2 defa tekrarlanmalıdır. Maskeyle bakım yaptığınız cildinize Naturalive Cilt Bakım ve Onarım Yağı'nı sürebilirsiniz. Parfüm, koruyucu, boya, sentetik madde içermez.
16,00 ₺

Naturalive Beauty Doğal Saç Kremi 350 Ml

Zeytinyağı + Defne Yağı+ Bal+ Vitamin E + Vitamin B5+ Isırgan +Biberiye Saç bakımının vazgeçilmezleri; zeytinyağı, defne, ısırgan, biberiye, bal, E vitamini ve B5 vitamini ile saçlarınıza genel bakım sağlayıp, onarmaya yardımcı olur. Doğal formülüyle saçlarınızın kolay açılmasını ve taranmasını sağlar. Sadece saç ucuna değil saç derisine de uygulayarak saçı kökten uca kadar besleyebilirsiniz.
16,00 ₺

Naturalive Beauty Bebek Şampuanı 400 Ml

Bebeğiniz için sağlıklı şampuan
17,00 ₺

Naturalive Sıvı Oksi Leke Çıkarıcı 1 Lt

Naturalive Sıvı Oksi Leke Çıkarıcı
19,00 ₺ 17,00 ₺

Naturalive Doğal Roll-on Deodorant Bay/Bayan

Hindistan cevizi, aloe vera ve çay ağacı aromalı
17,00 ₺

Naturalive Beauty Bitki Özlü Peeling

NATURALİVE BİTKİ ÖZLÜ PEELİNG Sağlıklı bir cilt kendini her ay yeniler ve ölü hücreleri atar. Ancak bazı ciltlerde makyaj, yağ ve ter salgıları gibi nedenlerle kirler cilde yerleşerek gözenekleri tıkar. Bunun sonucunda cildin yenilenme süreci yavaşlar, ciltte siyah nokta, sivilce oluşumu artar, ton farkı ve yağlı bir görünüm oluşur.  Naturalive Bitki Özlü Peeling içerdiği Nar Çekirdeği tanecikleri ile cildinizi tahriş etmeden temizler. Nar Çekirdeği, Kuşburnu ve Badem Yağları ile de bakımını sağlar. Parfüm, koruyucu, boya, sentetik madde içermez.   Kullanım: Naturalive Bitki Özlü Peeling ile temiz cilde ovalayarak masaj yapın. Göz ve dudak çevresini koruyun. 15-20 dakika bekletip, ılık su ile durulayın. Hafta 1-2 kez kullanılması tavsiye edilir.   Naturalive Bitki Özlü Peeling: Tıkanan gözeneklerin açılmasında etki sağlar. Cildi ölü hücrelerden arındırmakta yardımcıdır Ciltte biriken yağı temizlemeye yardımcı olur. Cildin doğal nem dengesini korur. Canlı bir görünüm sağlar. İçerdiği yağlar sayesinde ipeksi bir görünüm sağlar Tüm cilt tipine uygundur.   İçindekiler:Punica Granatum (Nar Çekirdeği),Glycerin (Gliserin), Sweet Almond Oil (Badem Yağı),Punica Granatum Seed Oil (Nar Çekirdeği Yağı),Rosa Canina Seed Oil (Kuşburnu Çekirdeği Yağı)
20,00 ₺

Naturalive Beauty Stick Deodorant 50Gr

Naturalive Beauty Stick Deodorant 50Gr
21,00 ₺

Naturalive Stick Deodorant Portakallı

Naturalive Portakallı Deodorant Stick; Alüminyum, Paraben, Alkol, Petrolatum Gibi Zararlı Maddeleri İçermez! - Ter gözeneklerini tıkamaz; doğal terleme fonksiyonlarını etkilemez. - Terleme sonucunda kötü kokuya sebep olan bakteri oluşumunu engeller. - Herhangi bir koruyucu katkı maddesi içermez.
21,00 ₺

Naturalive Şampuan 750ml

Isırgan, Defne ve Biberiye özleri sayesinde saçları güçlendirir.Uzun süreli kullanımda kepek oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Ecocert sertifikalı temizleyici kullanılmıştır.
22,00 ₺

Naturalive Beauty Kızıl Saç Boyası

BİTKİSEL KARIŞIM Naturalive Doğal Saç Boyası tamamen bitkisel içeriği ile saçınızı doğal olarak boyayabilirsiniz. İstenilen sıklıkta uygulanabilir. Saçınızın doğal yapısına zarar vermez.
25,00 ₺

Naturalive Beauty Açık Kahve Saç Boyası

BİTKİSEL KARIŞIM Naturalive Doğal Saç Boyası tamamen bitkisel içeriği ile saçınızı doğal olarak boyayabilirsiniz. İstenilen sıklıkta uygulanabilir. Saçınızın doğal yapısına zarar vermez.
25,00 ₺

Naturalive Beauty Koyu Kahve Saç Boyası

BİTKİSEL KARIŞIM Naturalive Doğal Saç Boyası tamamen bitkisel içeriği ile saçınızı doğal olarak boyayabilirsiniz. İstenilen sıklıkta uygulanabilir. Saçınızın doğal yapısına zarar vermez.
25,00 ₺

Naturalive Borakslı Sıvı Çamaşır Makinesi Deterjanı 1500 Ml

Çevre Dostu Ultra Konsantre Boraks + Sabun + Bitkisel Temizleyici Fosfat, enzim, parfüm, sentetik temizleyici İÇERMEZ. 1500ML dir.
32,00 ₺ 26,00 ₺

Naturalive Genel Yüzey Temizleyici 2.5 Lt

Boraks + Bitkisel Temizleyici doğal hammaddeler içerir.
26,00 ₺

Naturalive Borakslı Bulaşık Makinesi Deterjanı 1 Lt

Naturalive Borakslı Bulaşık Makinesi Deterjanı 1 Lt
26,50 ₺

Naturalive Beauty Yoğun Bakım Kremi

Naturalive Beauty Yoğun Bakım Kremi 50gr Koruyucu, Renklendirici, Petrol Türevi Madde İçermez! Kullanımı ise çok rahat günde 2-3 kez ince tabaka halince vücudun kuruyan, çatlayan bölgesine sürülüp yedirilir. Saklama Koşulları: Kuru ve serin yerde muhafaza ediniz. Uzun süre kullanılmayacağı durumda buzdolabında saklanmalıdır. Raf ömrü 2 (iki) yıldır. Ağırlık hissi veren, ciltte emilmeyip tabaka oluşturan, yağlı olan kremlerden hoşlanmıyorum ve ben sürdükten bir kaç dakika sonra krem sürdüğümü unutmuş olacağım kremleri tercih ediyorum diyenlerdenseniz.  Sizlere Yoğun Bakım Kremini Öneriyoruz !
27,00 ₺

Naturalive Gündüz Kremi Kuru Normal

Naturalive Beauty Kuru ve Normal Ciltler İçin Geliştirilmiş Gündüz Kremi:  . Zeytinyağı, jojoba ve badem yağlarının doğal lipit kompleksi ile cildin besin ihtiyacını karşılayarak kurumanın neden olduğu kırışıklıkları önler. . E, B5 ve C vitamini ile cildi erken yaşlanmaya karşı korur. . Eksikliklerini tamamlayan cildiniz, doğal güzelliğine ve ışıltısına yeniden kavuşur. . Naturalive Beauty Doğal Nemlendirici Kremi, cildin doğal pH 5.5 değerine uygundur. . İçerdiği çinko sayesinde cildi güneşin zararlı ışınlarına karşı korur. . Salisilik asit, çinko ve bitkisel ekstraktlar ile siyah nokta ve sivilce oluşumunu önlemeye yardımcı olur. . 50 ml' lik ambalajlarda sunulmuştur. Naturalive Beuty Kuru ve Normal Ciltler İçin Gündüz Kremi: DEA, DMDM Hydantoin, Paraben, Formaldehit, Boya, Silikon, Alkol, Cetearth-20, Propylene Glycol, EDTA,  Hayvansal Yağ Ve Katkıları İçermez! İçindekiler: Aqua(su), Oilve Oil (Zeytinyağı), Simmondsia Chinensis (Jojoba Y.), Sweet Almod Oil (Badem Y.), Bees Wax (Balmumu), Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate(Zeytinyağından elde edilmiş), Glycerin (Gliserin), Zinc Oxide (Çinko Minerali), Cocoa Butter(Kakao Y.), Salicylic  Acid (Söğüt Ağacı), Panthenol (B5 Vit), Tocopheryl Acetate(E Vit), L Ascorbic Acid (C Vit), Allantoin (Karakafes Bitkisi),Achillea Millefolium (Civanperçemi), Rumex Acetosellae(Kuzukulağı), Plantain (Sinirliot) Extract, Aroma(Portakal Aroması)
28,00 ₺

Naturalive Gündüz Kremi Yağlı Ciltler

Naturalive Beauty Yağlı Ciltler İçin Geliştirilmiş Gündüz Kremi:  . E, B5 ve C vitamini ile cildi erken yaşlanmaya karşı korur. . Eksikliklerini tamamlayan cildiniz, doğal güzelliğine ve ışıltısına yeniden kavuşur. . Naturalive Beauty Doğal Nemlendirici Kremi, cildin doğal pH 5.5 değerine uygundur. . İçerdiği çinko sayesinde cildi güneşin zararlı ışınlarına karşı korur. . Salisilik asit ve bitkisel ekstraktlar ile siyah nokta ve sivilce oluşumunu önlemeye yardımcı olur. . 50 ml' lik ambalajlarda sunulmuştur. Naturalive Beuty Yağlı Ciltler İçin Gündüz Kremi: DEA, DMDM Hydantoin, Paraben, Formaldehit, Boya, Silikon, Alkol, Cetearth-20, Propylene Glycol, EDTA,  Hayvansal Yağ Ve Katkıları İçermez! İçindekiler: Aqua(su), Coconut Oil (Zeytinyağı), Simmondsia Chinensis (Jojoba Y.), Sweet Almod Oil (Badem Y.), Bees Wax (Balmumu), Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate(Zeytinyağından elde edilmiş), Glycerin (Gliserin), Zinc Oxide (Çinko Minerali), Cocoa Butter(Kakao Y.), Salicylic Acid (Söğüt Ağacı), Panthenol (B5 Vit), Tocopheryl Acetate(E Vit), L Ascorbic Acid (C Vit), Allantoin (Karakafes Bitkisi), Ethylhexylgycerin (Gliserin eldesi), Achillea Millefolium (Civanperçemi), Rumex Acetosellae (Kuzukulağı), Plantain(Sinirliot) Extract, Parfüm.
28,00 ₺