Arama

Deterjan & Temizlik

GİMDES Helal Sertifikalı, doğal ve sağlıklı ürünler

Olarak görüntüle Izgara Liste
Sırala

Bab-ı Şifa Amonyaklı Sıvı Krem 700 Gr

Bab-ı Şifa Amonyaklı Sıvı Krem 700 Gr
9,90 ₺

Bab-ı Şifa Limonlu Sıvı Krem 700 Gr

Bab-ı Şifa Limonlu Sıvı Krem 700 Gr
9,90 ₺

Bab-ı Şifa Yumuşatıcı Bahar Esintisi 2 Lt

Bab-ı Şifa Yumuşatıcı Bahar Esintisi 2 Lt
29,90 ₺

Belkim Tuvalet Temizleme 800 Ml

Belkim Tuvalet Temizleme 800 Ml
15,90 ₺

Bulaşık MakinesiTozu 600 Gr

Bulaşık MakinesiTozu 600 Gr
19,00 ₺

Çamaşır Tozu (Beyazlar) 1,5 Kg

Çamaşır Tozu (Beyazlar) 1,5 Kg
22,00 ₺

Çamaşır Tozu (Beyazlar) 3 Kg

Çamaşır Tozu (Beyazlar) 3 Kg
36,00 ₺

Erbay Toz Sabun 800 Gr

Erbay Toz Sabun 800 Gr
16,00 ₺

Feradisin Bitki Özlü Sıvı Sabun 2,5Lt

FERADİSİN Bitki Özlü Doğal Sıvı El Sabunu 2,5lt -SLS, Paraben, Parfüm, Renklendirici İçermez. -Bitkilerden elde edilen aktif maddeler içerir. -Formülündeki papatya özü ve gliserin cildi canlandırır ve nemlendirir. -İçeriğin tamamı doğada çözünen doğal bileşenlerden oluşmaktadır. -Ph seviyesi cilt ile uyumludur.
37,90 ₺

Feradisin Bulaşık Makinesi Parlatıcısı 500 ml

Bulaşık makinesi parlatıcısı evlerimizde sıkça kullandığımız önemli bir temizlik ürünüdür. Bulaşık makinesi parlatıcısı ile bardaklarınız, tabaklarınız, kaşık çatal gibi çabuk çizilebilen ve eskiyebilen araç gereçlerde özellikle etkilidir. Bulaşık makinesi parlatıcısı bulaşıklarınızı yıkarken kesinlikle kullanmanız gerekir. Bu sayede yemek takımlarınızı daha uzun süre yeni gibi kullanabilirsiniz. Bulaşık makinesi parlatıcısı su damlacıklarının yüzeyde birikmesini azaltır. Bu sayede su lekesi bulaşıklarınızda oluşmaz. Feradisin bulaşık makinesi parlatıcısı hem gözle görülür bir etki sağlarken hem de zararlı kimyasallar içermediği için güvenilirdir. Bulaşıklarınızda kimyasal içeren temizlik ürünleri kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. Çünkü ne kadar çok suyla bile temizlense dahi bulaşıklarınızın üzerinde bu kimyasallar muhakkak bulunmaktadır. Bu yüzden zararlı kimyasal içeren bulaşık temizlik ürünleri ve bulaşık makinesi parlatıcısı gibi ürünleri kullanmaktan sakınmalısınız. Feradisin bulaşık makinesi parlatıcısı doğal aktifler ve limon tuzu içerir. Fosfat veya petrol ürünleri içermez. Feradisin bulaşık makinesi parlatıcısı 500 ml'dir. Feradisin Bulaşık Makinesi Parlatıcısı İçeriği: Deiyonize su, <5 Kaprily/desil Glikosit (Cas No: 68515-73-1),<5 Sitrik Asit (Cas No: 5949-29-1), Propan-2-ol (Cas No: 67-63-0) Feradisin Bulaşık Makinesi Parlatıcısı, GİMDES helal sertifikasına sahiptir.
12,50 ₺

Feradisin Çamaşır Yumuşatıcısı 1500 ml

Feradisin çamaşır yumuşatıcısı SLS, SLES, fosfat, ağartıcı, renklendirici gibi zararlı kimyasallar içermez. Petrolden elde edilen kimyasallara yer verilmediği için kolayca durulanır, çamaşırlar üzerinde kalıntı bırakmaz. Feradisin çamaşır yumuşatıcısı bebeklerinizin de dahil bütün çamaşırlarda güvenle kullanılabilir. Feradisin çamaşır yumuşatıcısı boraks, soda, limon tuzu ve doğal aktifler içeren özel yapısı ile güvenli bir hijyen sağlar. Feradisin çamaşır yumuşatıcısı 1500 ml'dir ve ortalama 25-35 yıkama boyunca kullanılabilir. Feradisin çamaşır yumuşatıcısı çamaşırlarınıza yumuşaklık verir ve kolay ütülenmesi sağlar. Aynı zamanda hoş bir koku bırakır.  Feradisin Çamaşır Yumuşatıcısı İçeriği: %5-15 Dihydrogeneted Tallow Hydroxyethylmonium Methosulfate, <5 Propan-2-ol, <1 Phenoxyethanol, Parfüm. Feradisin Çamaşır Yumuşatıcısı 1500 ml, GİMDES helal sertifikasına sahiptir.
20,90 ₺

Feradisin Çok Amaçlı Temizleyici 500 ml

Feradisin çok amaçlı temizleyici ile koltuk, halı, perde, döşeme, gömlek ve diğer çamaşırlar, masa, sandalye, pencere kenarları, mutfak yüzeyleri gibi bilumum yüzeylerde kullanılabilir. Kolayca durulanır, temizlenir bu sayede iz bırakmaz. Feradisin çok amaçlı temizleyici ile evlerinizde güvenli temizliğe kolayca ulaşabilirsiniz. Feradisin çok amaçlı temizleyici 500 ml'dir. Sprey ambalajıyla kolayca kullanılabilir. Feradisin Çok Amaçlı Temizleyici İçeriği: Deiyonize su,<%5 Kaprily/desil Glikosit, <5 Sodyum Borat, <5 Sodyum Karbonat, <1 Etedik Asit, EDTA, <1 Phenoxyethanol, <1 propan-2-ol, Parfüm Feradisin Çok Amaçlı Temizleyici 500 ml, GİMDES helal sertifikasına sahiptir.
12,50 ₺

Feradisin Elde Bulaşık Yıkama Deterjanı 2,5Lt

FERADİSİN Elde Bulaşık Yıkama Deterjanı 2,5lt -SLS, Fosfat, Parfüm, Renklendirici İçermez. -Bitkilerden elde edilen aktif maddeler ve Boraks ile bulaşıklarınızı etkin şekilde temizler. -İçeriğindeki Doğal Limon Aroması, kötü kokuları gidermeye yardımcı olur. -Formülündeki bitkisel gliserin cildinizi nemlendirir. -ph seviyesi cilt ile uyumludur. -Tüm mutfak eşyaları, bebek ve çocuk materyallerinin temizliğinde güvenle kullanılabilir.
36,90 ₺

Feradisin Genel Yüzey Temizleyici 1500ml

FERADİSİN Genel Yüzey Temizleyici 1500 ml-Alkol, Fosfat, Parfüm, Renklendirici İçermez. -Yıkanabilir ve silinebilir tüm yüzeylerde, bitkilerden elde edilen aktif maddeler ve Boraks içeren doğal formülü ile etkin temizlik sağlar. -Doğal Gül kokusu ile ortamda hoş bir koku bırakır.Feradisin Genel Yüzey Temizleyici İçindekiler: Bitkisel Esaslı Doğal Yüzey Aktif Maddeler, Boraks (Doğal Mineral) Propan-2-ol (Çözücü), Scent (Helal Sertifikalı Esans).
17,90 ₺

Feradisin Genel Yüzey Temizleyici 2,5Lt

FERADİSİN Genel Yüzey Temizleyici 2,5lt -Alkol, Fosfat, Parfüm, Renklendirici İçermez. -Yıkanabilir ve silinebilir tüm yüzeylerde, bitkilerden elde edilen aktif maddeler ve Boraks içeren doğal formülü ile etkin temizlik sağlar. -Doğal Gül kokusu ile ortamda hoş bir koku bırakır.
21,90 ₺

Feradisin Jel Bulaşık Makinesi Deterjanı 1500 ml

Jel bulaşık makinesi deterjanı tablet deterjanlara göre daha hızlı çözünür ve bulaşıklarınızda leke bırakmaz. Jel bulaşık makinesi deterjanı diğer deterjanlara nazaran cam, çatal, bıçak, porselen gibi bulaşıklarınızın aşınmasını engeller. Feradisin jel bulaşık makinesi deterjanı bitkisel içerikli etkin bir formüle sahiptir. Feradisin jel bulaşık makinesi deterjanı bebeğinizin bulaşıkları dahil tüm hassas bulaşıklarda gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Feradisin jel bulaşık makinesi deterjanı SLS, SLES, Fosfat, petrolden elde edilen kimyasal hammaddeleri içermez. Feradisin jel bulaşık makinesi deterjanı doğal aktifler, boraks, soda, limon tuzu ile etkin ve doğal bir temizlik sağlar. Feradisin jel bulaşık makinesi deterjanı 1500 ml'dir ve ortalama 30 yıkamada kullanabilirsiniz. Feradisin Jel Bulaşık Makinesi Deterjanı İçeriği: Deiyonize su %5-15 Sodyum sitrat <5 Kaprily/desil Glikosit <5 Sodyum Borat <5 Sodyum Bikarbonat <5 Sodyum Karbonat <5 Potasyum Klorür <1 Etedik Asit, EDTA<1 Phenoxyethanol <1 Cellulose gum <1 parfüm Feradisin Jel Bulaşık Makinesi Deterjanı, GİMDES helal sertifikasına sahiptir.
25,90 ₺

Feradisin Jel Çamaşır Makinesi Deterjanı 1500 ml

Feradisin çamaşır makinesi deterjanı jel kıvamı ve doğal içeriğiyle çamaşırlarınızda güvenle kullanabileceğiniz bir üründür. Feradisin doğal çamaşır deterjanı doğal aktifler, boraks, soda ve limon tuzu gibi kimyasal olmayan hammaddelerle üretilmiştir. SLS, SLES, Fosfat, Ağartıcı ve petrol türevi gibi hiçbir zararlı kimyasal içermez. Feradisin çamaşır deterjanı 1500 ml'dir. Yaklaşık olarak 25-35 arası yıkama yapabilirsiniz Feradisin Çamaşır Makinesi Deterjanı İçeriği: Deiyonize su, %5-15 Potasyum Klorür, <%-15 Kaprity/desil Glikosit, %5 Sodyum sitrat, <5 Sodyum Borat, <5 Sodyum Karbonat, <1 Etedik Asit, EDTA, <1 Phenoxyethanol, <1 Cellulose gum, <1 Parfüm Feradisin Çamaşır Makinesi Deterjanı 1500 ml, GİMDES helal sertifikasına sahiptir.
26,90 ₺

Feradisin Sıvı El Sabunu Papatya 500ml

Bitkilerden elde edilmiş aktifler içeren doğal sıvı sabun, içeriğindeki papatya özü ve gliserin sayesinde cildi nemlendirir ve canlandırır. pH değeri cildinize uygun olan doğal sabun ile doğal hayat elinizde. Feradisin doğal sıvı sabun, SLS, SLES (deterjan köpürtücü), paraben, parfüm, renklendiri içermez. İçeriği doğada kolayca parçalanan hammaddelerden oluşmaktadır. Feradisin doğal sabun Gimdes' ten helal sertifikasına sahiptir.  İçindekiler: Saf su, %20-30 Bitkisel Esaslı Doğal Yüzey Aktif Maddeler, Potasyum Sorbat (Gıda Koruyucusu), Gliserin, Ksantam Gum (Kıvam Artırıcı), Doğal Gıda Aroması ve Papatya Ekstraktı.
9,90 ₺

Naturalive Borakslı Bulaşık Makinesi Deterjanı 1 Lt

Naturalive Borakslı Bulaşık Makinesi Deterjanı 1 Lt
26,50 ₺

Naturalive Borakslı Elde Bulaşık Deterjanı 1 Lt

Naturalive Borakslı Elde Bulaşık Deterjanı 1 Lt
14,50 ₺

Naturalive Borakslı Elde Bulaşık Deterjanı 2.5 Lt

Naturalive Borakslı Elde Bulaşık Deterjanı 2.5 Lt
30,25 ₺

Naturalive Borakslı Genel Yüzey Temizleyici 1Lt

NATURALİVE BORAKSLI GENEL YÜZEY TEMİZLEYİCİ Sağlıkla ve güvenle kullanabileceğiniz doğal temizlik ürünleri.... Naturalive Borakslı Genel Yüzey Temizleyici tüm yıkanabilir ve silinebilir yüzeylerin temizliğine uygundur. Fayanslar, duvarlar, mermer, karo ve yer döşemeleri ile birlikte ayna, pencere camı ve cam eşyalarda, halı ve koltuklarda güvenle kullanabilirsiniz.Boraks Bitkisel TemizleyiciDoğal hammaddeler içerir.Fosfat, enzim, parfüm, sentetik temizleyici İÇERMEZ.  İçindekiler: Şeker ve Hindistan Cevizinden Elde Edilmiş Temizleyici ,Boraks Çizmeden temizler. Durulama gerektirmez, iz bırakmaz.Boraks ile zor kirleri temizler, kötü koku oluşumunu önler.Doğal içeriği sayesinde hassas cilde sahip olanlarda güvenle kullanabilirsiniz.Serin ve kuru yerde, kapağı kapalı olarak muhafaza ediniz.  KULLANMA TALİMATIYüzey Temizliği: 5lt suya1 kapak (20ml) Naturalive Borakslı Genel Yüzey Temizleyici ekleyiniz.Halı Ve Koltuklar: 1lt ılık suya 2 kapak (40ml) Naturalive Borakslı Genel Yüzey Temizleyici ekleyiniz.Cam Eşyalar Ve Pencereler: 1lt suya ½ kapak Naturalive Borakslı Genel Yüzey Temizleyici ekleyiniz.
13,00 ₺

Naturalive Genel Yüzey Temizleyici 2.5 Lt

Naturalive Genel Yüzey Temizleyici 2.5 Lt
27,00 ₺

Naturalive Kil İçerikli Toz Yüzey Temizleyici 600 Gr

NATURALİVE KİL İÇERİKLİ TOZ YÜZEY TEMİZLEYİCİ - 600 GR Kir tutan sert yüzeyleri ovalayarak  temizler. Tuvalet, küvet, lavabo  ve mutfak tezgahları, fırın ve ocaklar gibi yüzeylerin temizliğinde Doğal hammaddeler içerir. Fosfat, enzim, parfüm, sentetik temizleyici İÇERMEZ.   ÖZELLİKLERİTahriş edici, aşındırıcı kimyasallara gerek kalmadan temizlik sağlar. Ürünün içeriği, temizlikten sonra doğaya zarar vermeden çözülür. Kilin temizleme gücü ve  minarellerle birleşmesiyle oluşan özel formülü sayesinde, sert yüzeylerde ve zor kirlerde etkili temizlik sağlar.  Kullanım Talimatı: Ölçekle  yeteri miktarda ürünü yüzeye  yayınız. Bir miktar Naturalive Borakslı  Elde Bulaşık'tan  ilave edip ovalayarak temizleyiniz. Bol su ile durulayınız.
15,70 ₺

Naturalive Limonlu Yağ Çözücü 500 Ml

Naturalive Limonlu Yağ Çözücü 500 Ml
19,00 ₺

Naturalive Sıvı Çamaşır Makinesi Deterjanı 1.5 lt

Naturalive Sıvı Çamaşır Makinesi Deterjanı 1.5 lt
28,25 ₺

Naturalive Sıvı Çamaşır Makinesi Deterjanı 2.5 Lt

Naturalive Sıvı Çamaşır Makinesi Deterjanı 2.5 Lt
52,00 ₺ 42,50 ₺

Naturalive Sıvı El Sabunu 2.5 Lt

Naturalive Sıvı El Sabunu 2.5 Lt
38,50 ₺

Naturalive Sıvı Oksi Leke Çıkarıcı 1 Lt

Naturalive Sıvı Oksi Leke Çıkarıcı
19,00 ₺ 17,00 ₺

Naturalive Sıvı Oksi Leke Çıkarıcı 2.5 Lt

Leke, derz dolgu, tüllerde aktif oksijenle gelen temizlikle hijyen sağlar.
39,20 ₺

Naturex Ahşap Yüzey Temizleyicisi 750 Ml

Naturex Ahşap Yüzey Temizleyicisi 750 Ml
21,90 ₺

Naturex Banyo & Wc Temizleme (750 Ml)

Naturex Banyo & Wc Temizleme (750 Ml)
16,49 ₺