800 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA!
Arama Sonuçları
Tüm Kategoriler
  Menu Close

  Gizlilik Politikamız

  HelalDunyaMarketi.com sitesi ile alışveriş esnasında verdiğiniz bütün bilgiler 128 bit SSL şifreleme sistemi ile korunmaktadır. Sitemize kaydetmiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin güvenliği bizler için çok büyün önem taşımaktadır. Sitemizde alışveriş yaparken kullandığınız kişisel bilgiler (Teslimat/Fatura adresleri, telefon numaraları, e-mail adresi vs.) başka kurum ve kuruluşlarla paylaşılmayacaktır. Yapımız içerisinde sadece sipariş esnasında, kolay ve hızlı giriş yapmanızı sağlayacak olan bilgiler saklanmaktadır.

  Üyelik esnasında bizimle paylaştığınız cep telefonu ve mail adresleriniz, sadece vermiş olduğunuz siparişlerinizle ilgili bilgilerin size hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için kullanılacaktır. Dolayısı ile bu bilgilerin doğru ve eksiksiz olması son derece önemli olmaktadır.

  Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere, HelalDunyaMarketi.com haricinde sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üyenin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

  Üye Kayıt esnasında sizden istenen kişisel bilgilerden; zorunlu olanlar hariç, istediklerinizi kendi dilerseniz HelalDunyaMarketi.com'a bildirebilirsiniz.