Arama Sonuçları
Tüm Kategoriler
  Menu Close

  Safia

  Afia helal hassasiyeti içinde 1998 yılında kurulmuş ve halen bu gayret içinde çalışmalarına devam eden bir firmadır. GİMDES'ten en çok çeşit ürün için sertifikaya sahip olan Afia Gıda özellikle bisküvi, çikolata ve abur cubur çeşitleri ile çocuklarımızın arzu ettiği ürünleri büyük bir çeşitlilik için sunmaya gayret etmektedir. Zaman içinde ürün gamını gıda ve ihtiyaç maddelerinin her noktasına genişletme gayreti ile mütedeyyin insanlarımızın muhabbetini kazanmayı bilmiştir.

  Sonrasın Afia markası Safia adı altında temizlik ve kozmetik alanında helal sertifikalı ürünlerle karşımıza çıktı. Müşterilerinin ihtiyaçlarını tespit edip gidermeyi hedef edinen Afia, Safia ile evinizin dört bir köşesini helal sertifikalı ürünler ile donatabileceğinizi, bu noktada sertifikasız alternatiflere yönelmenin yersiz olduğunu iddia edercesine çeşitlerini arttırıyor.

  Web Sayfası: http://www.nafiagida.com

  Not: Üreticilerimizin internet adresleri bilgi amaçlı olarak verilmektedir. GİMDES firmaya değil, firmanın üretmiş olduğu ürünlerin her birine tek tek sertifika vermektedir.

  İnternet satışı yapan sertifikalı firmaların sitelerinden alışveriş yaparken http://gimdes.com adresindeki sertifika kapsamına dikkat ediniz. Yalnızca Helal Dünya Marketlerinde sadece sertifikalı ürünlerin satışı yapılmaktadır.

  Sırala
  Safia Diş Fırçası Çocuk resmi
  Safia Diş Macunu Misvak + Propolis 140 Gr resmi
  Safia Diş Macunu Misvak + Propolis 75 Gr resmi
  Safia Elde Bulaşık Temizleyicisi 2.5 Lt resmi
  Safia Sıvı Çamaşır Deterjanı 1.5 Lt resmi
  Safia Yetişkin Diş Fırçası 1 +1 resmi
  Safia Bebe Islak Mendil 72 'li resmi
  Safia Çocuk Diş Macunu 75 Gr resmi
  Safia Bebek Şampuanı 650 Ml resmi
  Safia Tüm Saçlar İçin Şampuan 650 Ml resmi
  Safia Elde Bulaşık Deterjanı 1 Lt resmi