Arama Sonuçları

Feradisin

Günümüzde Kişisel Bakım ve Temizlik Ürünlerinde, cilt tarafından emilen ve insan sağlığına olumsuz etkileri kanıtlanmış kimyasallar maalesef yaygın olarak kullanılmaktadır. Bunun yanında alkol ve türevleri ile hayvansal katkılardan da kullanıldığının gözlemlenmesi bizleri iki farklı tehlike ile karşı karşıya bırakmaktadır. Helal olmayan ham maddelerin kullanıldığı ürünlerle manevi sağlığımızı, insan sağlığına zararlı kimyasallar ile maddi sağlığımızı kaybetme riski. Feradisin Ürün Ailesi bu iki tehlikeyi ortadan kaldırma amacıyla oluşturuldu. Feradisin Ürünleri, Bitkisel kaynaklı ham maddelerden, bitki özlerinden ve doğal minerallerden oluşan etkin formüllere sahiptir. İçeriğinde, çok bilinen markalarda yaygın olarak kullanılan SLS, SLES (deterjan köpürtücüsü), Parabenler, Florür, Yapay tatlandırıcılar, Yapay renklendiriciler, Alkol ve Petrolden elde edilen katkılara yer vermez. Bitki özlü, doğal içerikli ve Gimdes Helal Sertifikalı Feradisin Ürünleri, kendiniz ve aileniz için güvenle kullanabileceğiniz çeşitleriyle sizlerle…

Sırala
Feradisin Islak Mendil 72'li resmi

Feradisin Islak Mendil 72'li

Feradisin Islak Mendil 72'li
7,50 ₺ 6,25 ₺
Feradisin Çocuk Diş Macunu 50 Ml resmi

Feradisin Çocuk Diş Macunu 50 Ml

Feradisin Doğal Çilek Aromalı Diş Macunu "Çocuklar İçin Tamamen Doğal İçerikli" 50ml/65g
8,90 ₺
Feradisin Sıvı El Sabunu Papatya 500ml resmi

Feradisin Sıvı El Sabunu Papatya 500ml

Bitkilerden elde edilmiş aktifler içeren doğal sıvı sabun, içeriğindeki papatya özü ve gliserin sayesinde cildi nemlendirir ve canlandırır. pH değeri cildinize uygun olan doğal sabun ile doğal hayat elinizde. Feradisin doğal sıvı sabun, SLS, SLES (deterjan köpürtücü), paraben, parfüm, renklendiri içermez. İçeriği doğada kolayca parçalanan hammaddelerden oluşmaktadır. Feradisin doğal sabun Gimdes' ten helal sertifikasına sahiptir.  İçindekiler: Saf su, %20-30 Bitkisel Esaslı Doğal Yüzey Aktif Maddeler, Potasyum Sorbat (Gıda Koruyucusu), Gliserin, Ksantam Gum (Kıvam Artırıcı), Doğal Gıda Aroması ve Papatya Ekstraktı.
9,90 ₺
Feradisin Misvak Özlü Diş Macunu 75Gr resmi

Feradisin Misvak Özlü Diş Macunu 75Gr

Feradisin Misvak Özlü Diş Macunu 75Gr
10,60 ₺
Feradisin Diş Macunu Nane Ferahlığı 75Gr resmi

Feradisin Diş Macunu Nane Ferahlığı 75Gr

Feradisin Diş Macunu Nane Ferahlığı 75Gr
10,90 ₺
Feradisin Diş Macunu Doğal Aloe Vera 75gr resmi

Feradisin Diş Macunu Doğal Aloe Vera 75gr

Feradisin Diş Macunu Doğal Aloe Vera 75gr
12,00 ₺ 10,90 ₺
Feradisin Çok Amaçlı Temizleyici 500 ml resmi

Feradisin Çok Amaçlı Temizleyici 500 ml

Feradisin çok amaçlı temizleyici ile koltuk, halı, perde, döşeme, gömlek ve diğer çamaşırlar, masa, sandalye, pencere kenarları, mutfak yüzeyleri gibi bilumum yüzeylerde kullanılabilir. Kolayca durulanır, temizlenir bu sayede iz bırakmaz. Feradisin çok amaçlı temizleyici ile evlerinizde güvenli temizliğe kolayca ulaşabilirsiniz. Feradisin çok amaçlı temizleyici 500 ml'dir. Sprey ambalajıyla kolayca kullanılabilir. Feradisin Çok Amaçlı Temizleyici İçeriği: Deiyonize su,<%5 Kaprily/desil Glikosit, <5 Sodyum Borat, <5 Sodyum Karbonat, <1 Etedik Asit, EDTA, <1 Phenoxyethanol, <1 propan-2-ol, Parfüm Feradisin Çok Amaçlı Temizleyici 500 ml, GİMDES helal sertifikasına sahiptir.
12,50 ₺
Feradisin Bulaşık Makinesi Parlatıcısı 500 ml resmi

Feradisin Bulaşık Makinesi Parlatıcısı 500 ml

Feradisin Bulaşık Makinesi Parlatıcısı 500 ml
13,90 ₺
Feradisin Şampuan Kepekli Saçlar İçin 400 Ml resmi

Feradisin Şampuan Kepekli Saçlar İçin 400 Ml

Feradisin Şampuan Kepekli Saçlar İçin 400 Ml
15,99 ₺
Feradisin Bebek Şampuanı 400 Ml resmi

Feradisin Bebek Şampuanı 400 Ml

Feradisin Bebek Şampuanı 400 Ml
19,00 ₺ 16,90 ₺
Feradisin Doğal Şampuan Tüm Saç Tipleri İçin 400 Ml resmi

Feradisin Doğal Şampuan Tüm Saç Tipleri İçin 400 Ml

Feradisin Doğal Şampuan Tüm Saç Tipleri İçin 400 Ml
17,50 ₺
Feradisin Genel Yüzey Temizleyici 1.5 Lt resmi

Feradisin Genel Yüzey Temizleyici 1.5 Lt

Feradisin Genel Yüzey Temizleyici 1.5 Lt
18,15 ₺
Feradisin Genel Yüzey Temizleyici 2.5 Lt resmi

Feradisin Genel Yüzey Temizleyici 2.5 Lt

Feradisin Genel Yüzey Temizleyici 2.5 Lt
21,90 ₺
Feradisin Kapalı Saçlar İçin Şampuan 400ml resmi

Feradisin Kapalı Saçlar İçin Şampuan 400ml

Kapalı saçlar için şampuan özel olarak geliştirilmiştir, içerisinde 7 farklı bitki özü bulunmaktadır. Feradisin güneş görmeyen ve kapalı saçlar için şampuan içerisinde argan, zerdeçal, ısırgan otu, biberiye, çam terabentin, aloe vera ve papatya özleri bulunmaktadır. Kapalı ve güneş görmeyen saçlar, güneş gören ve açık saçlara oranla daha özen bir bakıma ihtiyaç hissederler. Bu ihtiyacı göz önünde bulundurarak özel olarak Ecocert sertifikalı aktiflerle geliştirilen feradisin kapalı saçlar için şampuan saçlarının gücünün artmasına, sağlıklı bir görüntüye sahip olmasına yardım eder. Hayvansal katkı maddeleri ve sağlığa zararlı katkı maddeleri içermez. İçindekiler: Aqula (su), Cocoamidopropil Betain (doğal aktif), Lauryl Glucoside (doğal aktif), Sitrik Asit, Gliserin, Coco Glucoside ve Gliyceryl Oleate (nemlendirici), Disodium Cocoamphodiacetate (doğal aktif), Potasyum Sorbat (koruyucu), Zerdeçal Ekstraktı, Argan Ekstraktı, Aloe Vera Ekstraktı, Papatya Ekstraktı, Çam Terebentin Ekstraktı, Isırgan Otu Ekstraktı, Biberiye Ekstraktı, Esans.
21,90 ₺
Feradisin Şampuan Tüm Saç Tipleri İçin 650ml resmi

Feradisin Şampuan Tüm Saç Tipleri İçin 650ml

Feradisin Şampuan Tüm Saç Tipleri İçin 650ml
22,90 ₺
Feradisin Çamaşır Yumuşatıcısı 1500 ml resmi

Feradisin Çamaşır Yumuşatıcısı 1500 ml

Feradisin çamaşır yumuşatıcısı SLS, SLES, fosfat, ağartıcı, renklendirici gibi zararlı kimyasallar içermez. Petrolden elde edilen kimyasallara yer verilmediği için kolayca durulanır, çamaşırlar üzerinde kalıntı bırakmaz. Feradisin çamaşır yumuşatıcısı bebeklerinizin de dahil bütün çamaşırlarda güvenle kullanılabilir. Feradisin çamaşır yumuşatıcısı boraks, soda, limon tuzu ve doğal aktifler içeren özel yapısı ile güvenli bir hijyen sağlar. Feradisin çamaşır yumuşatıcısı 1500 ml'dir ve ortalama 25-35 yıkama boyunca kullanılabilir. Feradisin çamaşır yumuşatıcısı çamaşırlarınıza yumuşaklık verir ve kolay ütülenmesi sağlar. Aynı zamanda hoş bir koku bırakır.  Feradisin Çamaşır Yumuşatıcısı İçeriği: %5-15 Dihydrogeneted Tallow Hydroxyethylmonium Methosulfate, <5 Propan-2-ol, <1 Phenoxyethanol, Parfüm. Feradisin Çamaşır Yumuşatıcısı 1500 ml, GİMDES helal sertifikasına sahiptir.
22,90 ₺
Feradisin Çamaşır Makinesi Deterjanı Jel 1500 Ml resmi

Feradisin Çamaşır Makinesi Deterjanı Jel 1500 Ml

Feradisin Çamaşır Makinesi Deterjanı Jel 1500 Ml
26,90 ₺
Feradisin Bulaşık Makinesi Deterjanı Jel 1500 Ml resmi

Feradisin Bulaşık Makinesi Deterjanı Jel 1500 Ml

Feradisin Bulaşık Makinesi Deterjanı Jel 1500 Ml
27,90 ₺
Feradisin Elde Bulaşık Yıkama Deterjanı 2.5 Lt resmi

Feradisin Elde Bulaşık Yıkama Deterjanı 2.5 Lt

Feradisin Elde Bulaşık Yıkama Deterjanı 2.5 Lt
36,90 ₺
Feradisin Bitki Özlü Sıvı Sabun 2.5 Lt resmi

Feradisin Bitki Özlü Sıvı Sabun 2.5 Lt

Feradisin Bitki Özlü Sıvı Sabun 2.5 Lt
37,50 ₺