Arama Sonuçları

Feradisin

Günümüzde Kişisel Bakım ve Temizlik Ürünlerinde, cilt tarafından emilen ve insan sağlığına olumsuz etkileri kanıtlanmış kimyasallar maalesef yaygın olarak kullanılmaktadır. Bunun yanında alkol ve türevleri ile hayvansal katkılardan da kullanıldığının gözlemlenmesi bizleri iki farklı tehlike ile karşı karşıya bırakmaktadır. Helal olmayan ham maddelerin kullanıldığı ürünlerle manevi sağlığımızı, insan sağlığına zararlı kimyasallar ile maddi sağlığımızı kaybetme riski. Feradisin Ürün Ailesi bu iki tehlikeyi ortadan kaldırma amacıyla oluşturuldu. Feradisin Ürünleri, Bitkisel kaynaklı ham maddelerden, bitki özlerinden ve doğal minerallerden oluşan etkin formüllere sahiptir. İçeriğinde, çok bilinen markalarda yaygın olarak kullanılan SLS, SLES (deterjan köpürtücüsü), Parabenler, Florür, Yapay tatlandırıcılar, Yapay renklendiriciler, Alkol ve Petrolden elde edilen katkılara yer vermez. Bitki özlü, doğal içerikli ve Gimdes Helal Sertifikalı Feradisin Ürünleri, kendiniz ve aileniz için güvenle kullanabileceğiniz çeşitleriyle sizlerle…

Olarak görüntüle Izgara Liste
Sırala

Feradisin Islak Mendil

Feradisin ıslak mendil özel içeriği sayesinde bebeğinizin ve sizin hassas cildinize uyum sağlar. Feradisin ıslak mendil içerisinde alkol, paraben, boya bulunmaz. 72 adet ıslak mendil içerir. Feradisin ıslak mendil günlük ve genel kullanıma uygundur. Feradisin ıslak mendil ph 5.5 ile tüm ciltler için güvenle kullanılabilir. Mikrobiyolojik testi yapılmıştır. Feradisin Islak Mendil  İçindekiler: Aqua, Phenoxyethanol, Parfum, Propylene Glycol, Cocamidopropyl Betaine, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Ethylhexylglycerin, Glycerin, Tetrasodium Edta, Peg 40 Hydrogenated Castor Oil, Citric Acid, Benzyl Benzoate, Citronellol, Alpha Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Isoeugenol, Butyphenyl Methylpropional, D-Limonene, Linalool. Feradisin Islak Mendil, GİMDES helal sertifikasına sahiptir.
7,49 ₺

Feradisin Çocuk Diş Macunu 65Gr

FERADİSİN DİŞ MACUNU "ÇOCUK" 50 ml/65 g -Yeşil Çay Özü ve Kasilitol ile çocukların dişlerini çürüklere karşı korumaya yardımcı olur. -İçeriğindeki Doğal Çilek Aroması ile diş fırçalamayı çocuklar için eğlenceli hale getirir -Diş minelerinizi çizmeden beyazlatır. -Çocuk gelişimine zararlı olduğu tespit edilmiş, helal boyutu şüpheli ve diğer diş macunlarında yaygın olarak kullanılan hiçbir ham madde ya da katkı maddesi içermez. Ürün Miktarı : 50 ml
9,70 ₺

Feradisin Sıvı El Sabunu Papatya 500ml

Bitkilerden elde edilmiş aktifler içeren doğal sıvı sabun, içeriğindeki papatya özü ve gliserin sayesinde cildi nemlendirir ve canlandırır. pH değeri cildinize uygun olan doğal sabun ile doğal hayat elinizde. Feradisin doğal sıvı sabun, SLS, SLES (deterjan köpürtücü), paraben, parfüm, renklendiri içermez. İçeriği doğada kolayca parçalanan hammaddelerden oluşmaktadır. Feradisin doğal sabun Gimdes' ten helal sertifikasına sahiptir.  İçindekiler: Saf su, %20-30 Bitkisel Esaslı Doğal Yüzey Aktif Maddeler, Potasyum Sorbat (Gıda Koruyucusu), Gliserin, Ksantam Gum (Kıvam Artırıcı), Doğal Gıda Aroması ve Papatya Ekstraktı.
9,90 ₺

Feradisin Misvak Özlü Diş Macunu 90Gr

Feradisin Misvak Özlü Diş Macunu 90Gr
11,90 ₺

Feradisin Diş Macunu Nane Ferahlığı 90Gr

Feradisin Diş Macunu Nane Ferahlığı 90gr / 75ml   Gimdes Helal Sertifikalı Doğal Diş Macunu  Florür, SLS, Paraben, Alkol ve Türevleri İle Hayvansal Katkılar İçermez....   Ürün Özelliği * Helal içeriği ile dişlerinizi çürüklere karşı korur.* İnsan sağlığına zararlı olduğu tespit edilmiş ve diğer diş macunlarında yaygın olarak kullanılan hiçbir ham madde ya da katkı maddesi içermez.* Diş minelerinizi çizmeden beyazlatır.* Sigara, çay ve kahve lekelerini çıkartmaya yardımcı olur.* Nane ve mentol aroması ile uzun süreli ferahlık sağlar. Alışılmış klasik diş macunu tadındadır.  İçerik bilgisiDeionized Water, Sorbitol, Glycerin, Calcium Carbonate, Hydrated Silica, Lauryl Glucoside, Aromas, Xylitol, Carboxymethyl Cellulose, Pottassium Sorbate, Steviol Glucoside, Extracts (Green Tea, Sage)         Diş Macunlarında Yaygın Olarak Kullanılan Bileşenler ve Zararları: SLS - Sodium Lauryl Sulfat (Deterjan Köpürtücüsü):Köpürtücü ajan olarak kullanılır. Cilt (Şampuan ile saç derisinden) veya ağız yolu ile (diş macunu) kan dolaşımına geçen SLS yüzde 1'in altında bile alınınca insan sağlığına zararlıdır. SLS kan hücrelerinde toksik tesire, diş etlerinin şişmesine, diş eti hastalıklarına, dişlerin asitlere karşı direncini azaltarak çürümelere ve alerjik reaksiyonlara zemin hazırlar. Ayrıca kanser oluşturan diğer kimyasallar ile reaksiyona girer ve kanser oluşumunu hızlandırır. Parabenler:Bu maddeler ürünlerde mikrobiyal üremeyi inhibe ederek,ürünlerin raf ömrünü uzatıyor.   Bu maddeler pek çok kozmetik ve ilaçta kullanılıyor ve toksik etkileri olduğu biliniyor. Alerjik reaksiyonlara neden olup, ciltte döküntülere neden oluyor. Ayrıca başta meme kanseri olmak üzere kanser hücrelerini tetikliyor. Florür:Diş macunlarında bakteri öldürmek ve çürükleri önlemek için kullanılan florür aşırı toksit bir madde olduğu için ağız içerisinde faydalı bakterileri de öldürmektedir. Florür ün vücut genel sağlığına olan diğer zararlı etkileri Biyobirikim, Üreme sistemi hastıkları, Merkezi sinir sistemi bozuklukları , Düşük IQ, Erken ergenlik, Tiroid hormonlarında azalma, Romatizma belirtileri ve Kemik erimesi ne neden olduğu bilimsel makaleler ile kanıtlanmıştır. Yapay Tatlandırıcılar:En önemli zararlı etkisi başta idrar kesesinde olmak üzere olası kanser yapıcı etkisidir. Yapılan araştırmalarda Sakkarin'in epitel dokuda yapısal değişikliğe neden olacağı savunulmuş ve bebeğe geçip birikim yapacağı belirlenerek birçok ülkede hamile kadınlarda kullanımı yasaklanmıştır. Yapay renklendiriciler ve Gıda Boyaları:Yapay yollarla elde edilen renklendiricilerin alerjik etkileri mevcuttur. Titanyum dioksit nano parçacıkları sisteme(vücuda) girdiğinde, vücut bunları dışarı atamadığı için farklı organlarda birikmeye başlar. Boyutları çok küçük olduğu için de hücreden hücreye, organdan organa geçebilir ve hücre içinde gerçekleşen mekanizmaları etkileyebilir.
11,90 ₺

Feradisin Çok Amaçlı Temizleyici 500 ml

Feradisin çok amaçlı temizleyici ile koltuk, halı, perde, döşeme, gömlek ve diğer çamaşırlar, masa, sandalye, pencere kenarları, mutfak yüzeyleri gibi bilumum yüzeylerde kullanılabilir. Kolayca durulanır, temizlenir bu sayede iz bırakmaz. Feradisin çok amaçlı temizleyici ile evlerinizde güvenli temizliğe kolayca ulaşabilirsiniz. Feradisin çok amaçlı temizleyici 500 ml'dir. Sprey ambalajıyla kolayca kullanılabilir. Feradisin Çok Amaçlı Temizleyici İçeriği: Deiyonize su,<%5 Kaprily/desil Glikosit, <5 Sodyum Borat, <5 Sodyum Karbonat, <1 Etedik Asit, EDTA, <1 Phenoxyethanol, <1 propan-2-ol, Parfüm Feradisin Çok Amaçlı Temizleyici 500 ml, GİMDES helal sertifikasına sahiptir.
12,50 ₺

Feradisin Bulaşık Makinesi Parlatıcısı 500 ml

Bulaşık makinesi parlatıcısı evlerimizde sıkça kullandığımız önemli bir temizlik ürünüdür. Bulaşık makinesi parlatıcısı ile bardaklarınız, tabaklarınız, kaşık çatal gibi çabuk çizilebilen ve eskiyebilen araç gereçlerde özellikle etkilidir. Bulaşık makinesi parlatıcısı bulaşıklarınızı yıkarken kesinlikle kullanmanız gerekir. Bu sayede yemek takımlarınızı daha uzun süre yeni gibi kullanabilirsiniz. Bulaşık makinesi parlatıcısı su damlacıklarının yüzeyde birikmesini azaltır. Bu sayede su lekesi bulaşıklarınızda oluşmaz. Feradisin bulaşık makinesi parlatıcısı hem gözle görülür bir etki sağlarken hem de zararlı kimyasallar içermediği için güvenilirdir. Bulaşıklarınızda kimyasal içeren temizlik ürünleri kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. Çünkü ne kadar çok suyla bile temizlense dahi bulaşıklarınızın üzerinde bu kimyasallar muhakkak bulunmaktadır. Bu yüzden zararlı kimyasal içeren bulaşık temizlik ürünleri ve bulaşık makinesi parlatıcısı gibi ürünleri kullanmaktan sakınmalısınız. Feradisin bulaşık makinesi parlatıcısı doğal aktifler ve limon tuzu içerir. Fosfat veya petrol ürünleri içermez. Feradisin bulaşık makinesi parlatıcısı 500 ml'dir. Feradisin Bulaşık Makinesi Parlatıcısı İçeriği: Deiyonize su, <5 Kaprily/desil Glikosit (Cas No: 68515-73-1),<5 Sitrik Asit (Cas No: 5949-29-1), Propan-2-ol (Cas No: 67-63-0) Feradisin Bulaşık Makinesi Parlatıcısı, GİMDES helal sertifikasına sahiptir.
12,90 ₺

Feradisin Bitkisel Şampuan 400ml

Doğal şampuan ecocert sertifikalı doğal aktifler içerir. Beş farklı bitki özü içeren feradisin doğal şampuan saçlarınız beslemekte ve gücünü arttırmakta yardımcıdır. İçerisinde bulunan doğal nemlendiriciler saçınızın nemini artırır. Feradisin doğal şampuan içerdiği nemlendiriciler sayesinde kullanım sonrasında rahatlıkla saçlarınızın taranmasını sağlar. İçeriğinde bulunan ısırgna otu, biberiye, çam terabentin, aloe vera ve papatya özüyle birlikte, saçlarınızı güçlendirir, saçlarınızın hızlı uzamasına yardımcı olur, saçlarınıza canlılık ve parlaklık verir. İçindekiler: Aqua, Lauryl Glucoside, Sodyum Lauroyl Sarcosinate, Cocoamidoprpyl Betaine, Disodium Cocoamphodiacetate, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate Glycerine, Decyl Glucoside, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Polyquaternium-39, Xantham Gum, Potassium Sorbate, Polyquaternium-10, Phenoxyethanol, Citric Acid, Parfüm, Aloe Vera leaf Extract, Anthemis Nobilis Flower Extract, Urtica Dioica Leaf Extract, Turpentine Leaf Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Citronellol, Alpha-Isomethylıonone, Linalool.
15,90 ₺

Feradisin Kepekli Saçlar İçin Şampuan 400 ml

Kepekli saçlar için şampuan özellikle kepek sorunu olan kişilerin tercih ettiği bir şampuan çeşitidir. Feradisin kepekli saçlar için şampuan içerdiği kepek önleyici aktif yardımıyla kepek sorununuzu en aza indirmeye yardımcı olur. Feradisin kepekli saçlar için şampuan içerdiği 5 bitki özüyle saçlarınızı besler ve güçlendirir. Feradisin kepekli saçlar için şampuan 400 ml'dir. Feradisin kepekli saçlar için şampuan zararlı kimyasallar içermeyen doğal bir formüle sahiptir. Feradisin kepekli saçlar için şampuan SLS, SLES, Paraben, Silikon, Boya içermez. Feradisin kepekli saçlar için şampuan doğal aktifler bitki özleri ve nemlendirici içerir. Feradisin kepekli saçlar için şampuan doğal sentez kepekli ve yağlı saçlarda doğal aktifler ile etkin çözüm sağlar. Feradisin kepekli saçlar için şampuan İçeriği: Aqua, Lauryl glucoside, Sodium lauroyl sarcosinate, Decyl glucoside, Disodium cocoamphodiacetate, Glycerin, Peg-7 glyceryl cocoate, Cocoamidopropyl Betaine, Polyquartenium-39, Honey, Sodium coproyl/lauroyl lactyl lactate, Xantham gum, Phenoxyethanol, Polyquartenium-10, Potassium sorbate, Parfüm, Citric Acid, Rosmarinus officinalis leaf extract, Turpentine, Aloe Barbadensis leaf extract, Urtica dioica leaf extract, Anthemis nobilis flower extract. Feradisin Kepekli Saçlar İçin Şampuan 400 ml, GİMDES helal sertifikasına sahiptir.
15,90 ₺

Feradisin Bebek Şampuanı 400ml

Feradisin doğal bebek şampuanı ile bebeklerinize  ilk aydan beri güvenle kullanabilirsiniz. Doğal bebek şampuanı ecocert sertifikalı doğal aktifler içermektedir. Feradisin doğal bebek şampuanı ph seviyesi bebeklerinizin cildi ile uyumludur. Doğal bebek şampuanı, bebeğinizin saç ve vücut temizliğini doğal içeriğiyle sağlamaktadır. Doğal bebek şampuanı içerisinde birçok bitki özü bulunmaktadır. Feradisin Doğal Bebek Şampuanı İçeriği: Aqua (Su), Sodium Lauroyl Sarcosinate (Hindistan Cevizi Eldesi), Decyl Glucoside (Mısır Eldesi), Peg-7 Glyceryl Cocoate (Nemlendirici), Glycerine (Nemlendirici), Lauryl Glucoside (Mısır Eldesi), Xantham Gum (Kıvam Verici), Panthenol (B5 Vitamini), Aloe Vera Leaf Extract (Aloe Vera Bitki Özü), Camomile Leaf Exract (Papatya Bitki Özü), Nettle Leaf Extract (Isırgan Özü), Potassium Sorbate (Gıda koruyucu), Buuble Gum (Doğal Gıda Aroması), Citric Acid (Limon Tuzu), Feradisin doğal bebek şampuanı 400 ml'dir. Feradisin doğal bebek şampuanı Gimdes helal sertifikasına sahiptir.
16,90 ₺

Feradisin Genel Yüzey Temizleyici 1500ml

FERADİSİN Genel Yüzey Temizleyici 1500 ml-Alkol, Fosfat, Parfüm, Renklendirici İçermez. -Yıkanabilir ve silinebilir tüm yüzeylerde, bitkilerden elde edilen aktif maddeler ve Boraks içeren doğal formülü ile etkin temizlik sağlar. -Doğal Gül kokusu ile ortamda hoş bir koku bırakır.Feradisin Genel Yüzey Temizleyici İçindekiler: Bitkisel Esaslı Doğal Yüzey Aktif Maddeler, Boraks (Doğal Mineral) Propan-2-ol (Çözücü), Scent (Helal Sertifikalı Esans).
17,90 ₺

Feradisin Genel Yüzey Temizleyici 2,5Lt

FERADİSİN Genel Yüzey Temizleyici 2,5lt -Alkol, Fosfat, Parfüm, Renklendirici İçermez. -Yıkanabilir ve silinebilir tüm yüzeylerde, bitkilerden elde edilen aktif maddeler ve Boraks içeren doğal formülü ile etkin temizlik sağlar. -Doğal Gül kokusu ile ortamda hoş bir koku bırakır.
21,90 ₺

Feradisin Bitkisel Şampuan 650ml

Bitkisel şampuan içerisinde bulunan doğal aktifler ile saçlarınız güçlenecek, hızlı uzayan, sağlıklı ve canlı saçlara kavuşacaksınız. Feradisin bitkisel şampuan tamamen bitkisel kaynaklı hammaddeler içermektedir. Feradisin bitkisel şampuan içerisinde SLS, SLES, Paraben, Silikon ve Renklendiriciler bulunmamaktadır. Tamamen sağlıklı içerikler kullanılarak elde edilmiştir. Ayrıca feradisin bitkisel şampuan alkol ve türevleri gibi helalliğe halel getirecek hammaddeler de içermemektedir. Aileler için ekonomik seçim olan feradisin bitkisel şampuan 650ml'dir ve ekonomik ambalajındadır. Feradisin Bitkisel Şampuan İçindekiler: Aqua, Lauryl Glucoside, Sodyum Lauroyl Sarcosinate, Cocoamidoprpyl Betaine, Disodium Cocoamphodiacetate, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate Glycerine, Decyl Glucoside, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Polyquaternium-39, Xantham Gum, Potassium Sorbate, Polyquaternium-10, Phenoxyethanol, Citric Acid, Parfüm, Aloe Vera leaf Extract, Anthemis Nobilis Flower Extract, Urtica Dioica Leaf Extract, Turpentine Leaf Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Citronellol, Alpha-Isomethylıonone, Linalool.
21,90 ₺

Feradisin Çamaşır Yumuşatıcısı 1500 ml

Feradisin çamaşır yumuşatıcısı SLS, SLES, fosfat, ağartıcı, renklendirici gibi zararlı kimyasallar içermez. Petrolden elde edilen kimyasallara yer verilmediği için kolayca durulanır, çamaşırlar üzerinde kalıntı bırakmaz. Feradisin çamaşır yumuşatıcısı bebeklerinizin de dahil bütün çamaşırlarda güvenle kullanılabilir. Feradisin çamaşır yumuşatıcısı boraks, soda, limon tuzu ve doğal aktifler içeren özel yapısı ile güvenli bir hijyen sağlar. Feradisin çamaşır yumuşatıcısı 1500 ml'dir ve ortalama 25-35 yıkama boyunca kullanılabilir. Feradisin çamaşır yumuşatıcısı çamaşırlarınıza yumuşaklık verir ve kolay ütülenmesi sağlar. Aynı zamanda hoş bir koku bırakır.  Feradisin Çamaşır Yumuşatıcısı İçeriği: %5-15 Dihydrogeneted Tallow Hydroxyethylmonium Methosulfate, <5 Propan-2-ol, <1 Phenoxyethanol, Parfüm. Feradisin Çamaşır Yumuşatıcısı 1500 ml, GİMDES helal sertifikasına sahiptir.
21,90 ₺

Feradisin Jel Çamaşır Makinesi Deterjanı 1500 ml

Feradisin çamaşır makinesi deterjanı jel kıvamı ve doğal içeriğiyle çamaşırlarınızda güvenle kullanabileceğiniz bir üründür. Feradisin doğal çamaşır deterjanı doğal aktifler, boraks, soda ve limon tuzu gibi kimyasal olmayan hammaddelerle üretilmiştir. SLS, SLES, Fosfat, Ağartıcı ve petrol türevi gibi hiçbir zararlı kimyasal içermez. Feradisin çamaşır deterjanı 1500 ml'dir. Yaklaşık olarak 25-35 arası yıkama yapabilirsiniz Feradisin Çamaşır Makinesi Deterjanı İçeriği: Deiyonize su, %5-15 Potasyum Klorür, <%-15 Kaprity/desil Glikosit, %5 Sodyum sitrat, <5 Sodyum Borat, <5 Sodyum Karbonat, <1 Etedik Asit, EDTA, <1 Phenoxyethanol, <1 Cellulose gum, <1 Parfüm Feradisin Çamaşır Makinesi Deterjanı 1500 ml, GİMDES helal sertifikasına sahiptir.
26,90 ₺

Feradisin Kapalı Saçlar İçin Şampuan 400ml

Kapalı saçlar için şampuan özel olarak geliştirilmiştir, içerisinde 7 farklı bitki özü bulunmaktadır. Feradisin güneş görmeyen ve kapalı saçlar için şampuan içerisinde argan, zerdeçal, ısırgan otu, biberiye, çam terabentin, aloe vera ve papatya özleri bulunmaktadır. Kapalı ve güneş görmeyen saçlar, güneş gören ve açık saçlara oranla daha özen bir bakıma ihtiyaç hissederler. Bu ihtiyacı göz önünde bulundurarak özel olarak Ecocert sertifikalı aktiflerle geliştirilen feradisin kapalı saçlar için şampuan saçlarının gücünün artmasına, sağlıklı bir görüntüye sahip olmasına yardım eder. Hayvansal katkı maddeleri ve sağlığa zararlı katkı maddeleri içermez. İçindekiler: Aqula (su), Cocoamidopropil Betain (doğal aktif), Lauryl Glucoside (doğal aktif), Sitrik Asit, Gliserin, Coco Glucoside ve Gliyceryl Oleate (nemlendirici), Disodium Cocoamphodiacetate (doğal aktif), Potasyum Sorbat (koruyucu), Zerdeçal Ekstraktı, Argan Ekstraktı, Aloe Vera Ekstraktı, Papatya Ekstraktı, Çam Terebentin Ekstraktı, Isırgan Otu Ekstraktı, Biberiye Ekstraktı, Esans.
26,90 ₺