Arama Sonuçları

Feradisin

Günümüzde Kişisel Bakım ve Temizlik Ürünlerinde, cilt tarafından emilen ve insan sağlığına olumsuz etkileri kanıtlanmış kimyasallar maalesef yaygın olarak kullanılmaktadır. Bunun yanında alkol ve türevleri ile hayvansal katkılardan da kullanıldığının gözlemlenmesi bizleri iki farklı tehlike ile karşı karşıya bırakmaktadır. Helal olmayan ham maddelerin kullanıldığı ürünlerle manevi sağlığımızı, insan sağlığına zararlı kimyasallar ile maddi sağlığımızı kaybetme riski. Feradisin Ürün Ailesi bu iki tehlikeyi ortadan kaldırma amacıyla oluşturuldu. Feradisin Ürünleri, Bitkisel kaynaklı ham maddelerden, bitki özlerinden ve doğal minerallerden oluşan etkin formüllere sahiptir. İçeriğinde, çok bilinen markalarda yaygın olarak kullanılan SLS, SLES (deterjan köpürtücüsü), Parabenler, Florür, Yapay tatlandırıcılar, Yapay renklendiriciler, Alkol ve Petrolden elde edilen katkılara yer vermez. Bitki özlü, doğal içerikli ve Gimdes Helal Sertifikalı Feradisin Ürünleri, kendiniz ve aileniz için güvenle kullanabileceğiniz çeşitleriyle sizlerle…

Sırala
Feradisin Bebek Şampuanı 400 Ml resmi
Feradisin Bitki Özlü Sıvı Sabun 2.5 Lt resmi
Feradisin Çamaşır Yumuşatıcısı 1500 ml resmi
Feradisin Çocuk Diş Macunu 50 Ml resmi

Feradisin Çocuk Diş Macunu 50 Ml

Feradisin Doğal Çilek Aromalı Diş Macunu "Çocuklar İçin Tamamen Doğal İçerikli" 50ml/65g
9,90 ₺
Feradisin Çok Amaçlı Temizleyici 500 ml resmi

Feradisin Çok Amaçlı Temizleyici 500 ml

Feradisin çok amaçlı temizleyici ile koltuk, halı, perde, döşeme, gömlek ve diğer çamaşırlar, masa, sandalye, pencere kenarları, mutfak yüzeyleri gibi bilumum yüzeylerde kullanılabilir. Kolayca durulanır, temizlenir bu sayede iz bırakmaz. Feradisin çok amaçlı temizleyici ile evlerinizde güvenli temizliğe kolayca ulaşabilirsiniz. Feradisin çok amaçlı temizleyici 500 ml'dir. Sprey ambalajıyla kolayca kullanılabilir. Feradisin Çok Amaçlı Temizleyici İçeriği: Deiyonize su,<%5 Kaprily/desil Glikosit, <5 Sodyum Borat, <5 Sodyum Karbonat, <1 Etedik Asit, EDTA, <1 Phenoxyethanol, <1 propan-2-ol, Parfüm Feradisin Çok Amaçlı Temizleyici 500 ml, GİMDES helal sertifikasına sahiptir.
15,90 ₺
Feradisin Diş Macunu Doğal Aloe Vera 75 Ml resmi
Feradisin Diş Macunu Nane Ferahlığı 75 Ml resmi
Feradisin Genel Yüzey Temizleyici 1.5 Lt resmi
Feradisin Genel Yüzey Temizleyici 2.5 Lt resmi
Feradisin Islak Mendil 72'li resmi
Feradisin Kapalı Saçlar İçin Şampuan 400 Ml resmi

Feradisin Kapalı Saçlar İçin Şampuan 400 Ml

Kapalı saçlar için şampuan özel olarak geliştirilmiştir, içerisinde 7 farklı bitki özü bulunmaktadır. Feradisin güneş görmeyen ve kapalı saçlar için şampuan içerisinde argan, zerdeçal, ısırgan otu, biberiye, çam terabentin, aloe vera ve papatya özleri bulunmaktadır. Kapalı ve güneş görmeyen saçlar, güneş gören ve açık saçlara oranla daha özen bir bakıma ihtiyaç hissederler. Bu ihtiyacı göz önünde bulundurarak özel olarak Ecocert sertifikalı aktiflerle geliştirilen feradisin kapalı saçlar için şampuan saçlarının gücünün artmasına, sağlıklı bir görüntüye sahip olmasına yardım eder. Hayvansal katkı maddeleri ve sağlığa zararlı katkı maddeleri içermez. İçindekiler: Aqula (su), Cocoamidopropil Betain (doğal aktif), Lauryl Glucoside (doğal aktif), Sitrik Asit, Gliserin, Coco Glucoside ve Gliyceryl Oleate (nemlendirici), Disodium Cocoamphodiacetate (doğal aktif), Potasyum Sorbat (koruyucu), Zerdeçal Ekstraktı, Argan Ekstraktı, Aloe Vera Ekstraktı, Papatya Ekstraktı, Çam Terebentin Ekstraktı, Isırgan Otu Ekstraktı, Biberiye Ekstraktı, Esans.
23,90 ₺
Feradisin Misvak Özlü Diş Macunu 75 Ml resmi
Feradisin Sıvı El Sabunu Papatya 500 Ml resmi

Feradisin Sıvı El Sabunu Papatya 500 Ml

Bitkilerden elde edilmiş aktifler içeren doğal sıvı sabun, içeriğindeki papatya özü ve gliserin sayesinde cildi nemlendirir ve canlandırır. pH değeri cildinize uygun olan doğal sabun ile doğal hayat elinizde. Feradisin doğal sıvı sabun, SLS, SLES (deterjan köpürtücü), paraben, parfüm, renklendiri içermez. İçeriği doğada kolayca parçalanan hammaddelerden oluşmaktadır. Feradisin doğal sabun Gimdes' ten helal sertifikasına sahiptir.  İçindekiler: Saf su, %20-30 Bitkisel Esaslı Doğal Yüzey Aktif Maddeler, Potasyum Sorbat (Gıda Koruyucusu), Gliserin, Ksantam Gum (Kıvam Artırıcı), Doğal Gıda Aroması ve Papatya Ekstraktı.
11,90 ₺
Feradisin Şampuan Kepekli Saçlar İçin 400 Ml resmi
Feradisin Elde Bulaşık Deterjanı 1 Lt resmi

Feradisin Elde Bulaşık Deterjanı 1 Lt

* SLS, Fosfat, Parfüm, Renklendirici İçermez
* Bitkilerden elde edilen aktif maddeler ve Boraks ile bulaşıklarınızı etkin şekilde temizler.
* İçeriğindeki Doğal Limon Aroması, kötü kokuları gidermeye yardımcı olur.
* Formülündeki bitkisel gliserin cildinizi nemlendirir.
* ph seviyesi cilt ile uyumludur.
* Tüm mutfak eşyaları, bebek ve çocuk materyallerinin temizliğinde güvenle kullanılabilir.
17,90 ₺
Feradisin Deodorant Roll-on Bay 50 Ml resmi
Feradisin Deodorant Roll-on Bayan 50 Ml resmi