800 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA!
Arama Sonuçları
Tüm Kategoriler
  Menu Close

  Naturalive Tüm Saç Tipleri İçin Şampuan 500 Ml

  Marka:
  ₺119,00
  i h
  SLS
   Paraben
   Parfüm
  İÇERMEZ

   Isırgan
   Defne
   Biberiye
   B5 Vitamini
  İÇERİR.

  Naturalive Doğal Parabensiz ve Parfümsüz Şampuan 
  Isırgan, Defne ve  Biberiye özleri sayesinde saçları güçlendirir.Uzun süreli kullanımda  kepek oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Ecocert sertifikalı temizleyici kullanılmıştır.  
   
  Naturalive Şampuanı:SLS,DEA,DMDM Hydantoin,Paraben,Formaldehit,Boya,Silikon, Hayvansal Yağ Ve Katkıları İçermez! 500ml dir.
     
  Naturalive Doğal Şampuan, saç bakımında geleneksel kullanılan Isırgan, Defne ve Biberiye özleri birleştirilerek saçları güçlendirmeye yardımcı olur. Uzun süreli kullanımda kepek oluşumunu önlemede destek olur. Ecocert sertifikalı temizleyici kullanıldığından saç derisinin dengesini bozmaz.
  Hiç bir Naturalive ürünü; SLS, DEA, DMDM Hydantoin, Paraben, Formaldehit, Boya, Silikon, Hayvansal Yağ Ve Katkıları İçermez!

  Naturalive Doğal Şampuan’ı diğerlerinden farklı kılan bazı özellikleri şu şekildedir:
  - Silikon (Dimethicone) içermediğinden saç köklerini tıkamaz.
  - Zararlı maddeler içermediğinden saçları zamanla yıpratmaz.
  - Saç yüzeyine yapışıp hacim veren maddeler içermediğinden zamanla kimyasal birikim yapmaz.

  -Parfümsüz

  -Parabensiz

  - gıda koruyucusu ile korunmuştur. Formaldehit, Paraben gibi kimyasallar içermez.

  Doğal, bitkisel kaynaklı, helal kozmetik ve yerli üretim.  İçindekiler: Aqua (Saf Su),Disodium Cocoyl Glutamate (Hindistan Cevizi Eldesi), Sodium Cocoyl Glutamate, Cocamidopropyl Betaine (Hindistancevizi Eldesi), Citric Acid (Limon Tuzu), Cellulose Gum, Panthenol (B5 Vitamini), Urtica Diocia  Extract (Isırgan Ekstaktı), Aroma, Potassium Sorbate (Gıda Koruyucu), Laurus Nobilis Leaf Extract, Rosmarinus Officinalis Extract.  
  Yaygın Kullanılan Bazı Zararlı Maddeler ve Etkileri 
  Sodium laureth sulfate(SLS)  veya sodium lauryl ether sulfate (SLES): Sampuanlar, sıvı sabunlar, diş macunları ve bir çok temizlik ürününde kullanılmaktadır.Bu kimyasal deriden çok hızlı emilebilmektedir. Alerjik reaaksiyonlara sebep olabilmektedir.Diğer bir araştırmada ise göz dokusuna zarar verip görme problemlerine neden olduğu görülmüştür.
   
  Diethanolamin (DEA): Bazı kimyasallarla birleşince kanserojen etki gösterebilmektedir. Laboratuvar hayvanlarında yapılan incelemelerde beyin hasarına neden olduğu tespit edilmiş. Hamile hayvanların yavrularında da hasara neden olduğu görülmüştür.
   
  Triethanolamin(TEA): Deriden emilmekte ve bazı kimyasallarla birleşince kanserojen etki göstermektedir.
   
  Propylene Glycol: Petrolden elde edilmiş bir maddedir.Sinir sitemine ve bazı hassas organlara zarar verebilmektedir.
   
  Formaldehit: Deriden emiliyor ve kanserojen etki göstermektedir.Japonya ve İsviçre'de kozmetik amaçlı kullanımı yasaklanmıştır.
   
  Paraben : Bazı göğüs tümörü incelemelerinde paraben bulunmuş ve bazı Avrupa ülkeleri tarafından kullanımı yasaklanmıştır.
   
  Naturalive ürünleri bunlar gibi hiçbir zararlı madde içermez.