800 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA!
Arama Sonuçları
Tüm Kategoriler
  Menu Close

  Gülefşan Propolisli Zencefilli Kozalak Özü 350 Gr

  Marka:
  ₺165,00
  i h
  İçindekiler: Kozalak Pekmezi, Ham Bal, Zencefil Kökü, Okaliptüs Yaprağı, Propolis Ekstrakt, Zencefil Ekstraktı, Okaliptüs Yağı, Nane Yağı

  Hiçbir katkı maddesi ve koruyucu içermez. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.

  Kullanım: Günde iki defa yemeklerden önce bir tatlı kaşığı alınması tavsiye edilir.
  Eser miktarda kereviz, hardal, susam ve balık içerebilir. Arı ürünlerine karşı hassasiyeti olanlar
  tarafından kullanılması sakıncalıdır. Uyarı: 1 yaşından küçük bebeklere bal yedirilmemelidir.
   
  Babı Natural Propolisli zencefilli kozalak özü, bir tür oral ürün olarak kullanılmakta olan bir üründür. Propolis, arılar tarafından toplanan ve arı kovanını koruyan bitkilerin yapraklarından ve özlerinden elde edilen bir madde olarak tanımlanır. Zencefil ise, bir bitki olarak kullanılır ve ağrı kesici, anti-enflamatuar ve mide rahatsızlıklarına karşı kullanılır. Bu ürün propolis ve zencefilin bir kombinasyonudur ve ağız ve diş sağlığı için kullanılır.
   
  Birçok Faydası Olan Bir Öz
   
  Babı Natural Propolisli zencefilli kozalak özü, en çok ağız ve diş sağlığı için kullanılır ve ayrıca birçok faydası vardır. Bu faydaları arasında şunlar yer alır;
   
  Ağız ve diş sağlığı: Propolis, ağız ve diş sağlığı için kullanılır. Çünkü bakterileri öldürür ve diş çürüğünü önler. Zencefil ise, ağrı kesici ve anti-enflamatuar özellikleri nedeniyle diş ağrısını azaltır.
  Enfeksiyonları önleme: Propolis, enfeksiyonları önlemeye yardımcı olur. Çünkü bakterileri ve virüsleri öldürür.
  Mide rahatsızlıkları: Zencefil, mide rahatsızlıklarına karşı kullanılır. Çünkü mide asit seviyesini düzenler ve mide rahatsızlıklarını azaltır.
  Anti-enflamatuar: Zencefil, anti-enflamatuar özelliklere sahiptir ve ağrıyı azaltır.
  Anti-oksidan: Zencefil ve propolis, yüksek oranda antioksidan içerirler, bu da vücudun hücre hasarını azaltmaya ve hücre yenilenmesini hızlandırmaya yardımcı olur.
   
  Bu ve buna benzer birçok faydası olan Babı Natural propolisli zencefilli kozalak özünü sizler için özenle hazırlıyor ve sağlığınıza oldukça fayda edecek bu ürünü sizlere sunuyoruz.
   
  Kullanırken Nelere Dikkat Edilmelidir?
   
  Propolisli zencefilli kozalak özü, genellikle güvenli olarak kabul edilir, ancak bazı kişilerde yan etkiler oluşturabilir. Aşağıda yer alan maddeleri okumadan bu ürünü kullanmanız tavsiye edilmez.
   
  Alerjik reaksiyonlar: Propolis ve zencefil, alerjik reaksiyonları tetikleyebilir. Eğer propolisveya zencefile bir alerjik durumunuz var ise, bu ürünü kullanmaya dikkat etmelisiniz.
  Mide rahatsızlıkları: Zencefil, mide rahatsızlıklarını arttırabilir. Eğer mide rahatsızlığınız varsa, bu ürünü kullanmadan önce doktorunuzla konuşmalısınız.
  Hamilelik ve emzirme: Propolis ve zencefil, hamilelik ve emzirme döneminde kullanılmamalıdır. Çünkü etkileri henüz tam olarak bilinmemektedir.
  Diğer ilaçlarla etkileşim: Propolis ve zencefil, bazı ilaçlarla etkileşim gösterebilir. Bu nedenle, bu ürünü kullanmadan önce doktorunuzla konuşmalısınız.