800 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA!
Arama Sonuçları
Tüm Kategoriler
  Menu Close

  Yeşilmarka Yaşlanma Karşıtı Krem 50 Gr

  Marka:
  ₺240,00
  i h

  1) “HIZLI ETKİ” – Kırışıkları Rahatlatıcı Etki

  Kırışıklıklar tekrarlayan kas kasılmasında yaşanan bir problemin sonucudur ve kırışıklıklar cildin kasılma reaksiyonudur. Kremimizde bulunan aktif maddelerin sayesinde beta-endorfinin salınımının artırılmasına ve ciltteki kasılmaların gevşemesine yardımcı olunmaktadır. Geveşeyen kasların sonucunda kırışıklık HIZLI şekilde azaltılabilmektedir.

  Aktif maddelerimiz insan kerotinositlerinin bulunduğu besi yerinde 6 saatlik bir uygulamayla, beta endorfin salınımı %41’e varan oranda artmıştır.

  Sinir Kasları Üzerine Etkisinin Gösterilmesi (Kırışıkları Rahatlatıcı Hızlı Etki)

  Yaşlanma karşıtı kremimizde buluna aktif maddeler kullanımdan 2 saat sonrasında bile lif yoğunluğunu azaltarak, kasların gerilmesini ortadan kaldırmaya ve lif konsantrasyonunu azaltmaya yardımcı olur. Böylece kırışıklık görünümünde azalma meydana gelir.  Böylece kırışıklık görünümünde azalma meydana gelir.Aktif maddelerimizin bu etkisi 2 saatten itibaren etki etmeye başlar ve 24 saat boyunca artarak devam eder. Tekrar uygulamayla birlikte kas lifleri üzerine olan blokaj etkisi tekrar devam eder.

  2) “UZUN SÜRELİ” – Kırışıklıkları Dolgunlaştırıcı Etki

  İnsan keratinositleri üzerine yapılan test sonucunda yaşlanma karşıtı aktiflerimiz hücresel bölünmeleri yeniden uyarmaya ve epidermal sıvının üretimini artırmaya yardımcı olur. Aktif maddemiz epidermal sıvının üretilmesinde etkildir ve bu şekilde keratinositlerin sayısını artış yaşanmaktadır. Keratinositlerin artışı aşağıda gösterilmiştir.

  Yaşlanma Karşıtı Kremimizdeki Aktif Maddelerin Klinik Testleri

  Olgun yaşlı 20 kadın üzerinde klinik çalışma yapılmıştır. Aktif maddemiz günde 2 defa olarak 7 gün boyunca göz kenarındaki kırışıklıklar için uygulanmıştır. Uygulama sonrasında kırışıklıklardaki derinlik ve ciltteki pürüzsüzlük ölçülmüştür.

  Aktiflerimizin uygulanmasından kısa bir süre sonra kırışık derinliği azalmaya başlar ve kırışık derinliği 24 saat boyunca azalmaya devam eder. 24. Saatte aktifimizin etkisi maksimum değere ulaşır ve kırışık derinliği %17,4’e kadar azalabilir. Aktif maddelerimizin kullanması bırakılsa bile etkisi yine devam eder. Uygulamanın sonlanmasından 7 gün sonra bile kırışıklık derinliği üzerine etki devam edebilir.

  Aktif maddemiz ciltteki pürüzsüzlük üzerine de etki edebilmektedir. Aktif maddemizin uygulamasından 24 saat sonra ciltte %12,7 daha pürüzsüz (pürüzlülüğü %12,7 azaltabilir) bir cilt oluşur ve uygulamanın bırakılmasından 7 gün sonra bile ciltteki pürüzlük etkisi devam edebilir. Daha pürüzsüz bir cilt oluşumuna yardımcı olur.

  Yeşilmarka Doğal Yaşlanma Karşıtı Krem Aktiflerinin Cilt Hidrasyonuna Etkisi

  9 gönüllü üzerinde yapılan nem seviyesi testi sonucuna göre aktiflerimiz nem kaybını minimize etme yardımcı olmaktadır. Daha uzun süre nemli bir cilt için epirdermis yapısında nemin hapsedilmesine ve epidermisi yeniden inşasına yardımcı olur. Kırışıklık karşıtı doğal krem tek uygulama da bile nem kaybını azaltabilir. Ürünümüzdeki aktifler epidermisin nem içeriğini artırır ve daha uzun süre nemli kalmasını sağlar. Böylece daha uzun süre cildinizin nemli kalmasına yardımcı olur.

  Beta-endorfin Salımında %41 ARTIŞ*
  Kas Kasılmalarında >%90 AZALMA*
  Kırışık Derinliğinde %17,4 AZALMA*
  Ciltteki Pürüzsüzlüğünde %12,7 ARTIŞ*

  Yeşilmarka Doğal Yaşlanma Karşıtı (Anti aging) Krem

  • Cosmos ve ecocert sertikalı organik hammadde içerir.
  • %100 doğal ve güvenli aktifleriyle botoksa gerek kalmadan kırışıklıkları önler.
  • %100 gerçek doğal gül suyu içerir.
  • Yüksek nemlendirici içeriğe sahiptir ve cildin nem dengesini korur.
  • Parafin, Vazelin, Paraben, EDTA, Parfüm, Boya, TEA İÇERMEZ!
  • Gül, zeytinyağı, shea butter, hindistan cevizi, palm çekirdeği hammaddeleri içerir.
  • Gimdes’ten helal sertifikasına sahiptir.

  *Klinik test sonuçlarıdır.

  Kullanımı: Sabah ve akşam derinlemesine temizlenmiş ve arınmış olan tüm yüzünüze ve boyun bölgenize uygulayınız. Kremin emilimini artırmak için uygulayacağınız miktardaki yaşlanma karşıtı kremi öncesinde avuç içinizde ısıttıktan sonra, yumuşak hareketlerle masaj yaparak uygulayınız. Yüz ifadelerinizde netleşen kırışıklıklar üzerine uygulamaya özen gösteriniz. Göz altı ve üstüne uygulamaktan kaçınınız. Göz kenarı kırışıklıklarınıza uygulayabilirsiniz.

  İçindekiler: Aqua, Rosa Damascena Flower water, Sodium Polyacrylate, Sodium Stearoyl Glutamate*, Glycerin, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter*, Undecane*, Tridecane*, Coco-Caprylate/Caprate*, Caprylic/capric triglyceride*, Lavandula stoechas*, Aroma, Benzylalcohol*, Dehydrocetic Acid*, Xanthan Gum