800 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA!
Arama Sonuçları
Tüm Kategoriler
  Menu Close

  Limsak Maydanozlu Limon-Sarımsak Kürü 1 Lt

  Marka:
  Özel şişesiyle gönderilir. Faydaları ve nasıl tüketileceği ile ilgili olarak açıklama detaylarına bakınız.
  ₺399,00
  i h
  • CAM ŞİŞE içerisinde
  • Hakiki limon suyu
  • 2 çeşit Taşköprü Sarımsağı içerir.

  Türkiye’ de ilk kez satışa çıkan Limon Sarımsak Kürü, adını da bu kürden alan LİMSAK tarafından üretilmiştir.

  Hiç bir gıda maddesiyle tepkimeye girmeyen CAM ŞİŞE içerisinde saf limon suyu ve iki çeşit Taşköprü sarımsağı içerir. 25 gün boyunca serin ve karanlık ortamda bekletilerek genellikle kullanıma hazır halde gönderilir.

  Şişe kalıbında özel straforuna konarak dışarıdan darbe, ıslanma, hava değişimleri gibi etkilere maruz kalmadan evinize kadar gelir.

  Tek başlarına dahi birçok şeye faydası olan limon ve sarımsak bir araya gelince hastalıkların ilacı oluyor. İşte sarımsak ve limon mucizesi...

  Kullanımı: Her sabah aynı saatte kahvaltıdan yarım saat 45dk önce yarım çay bardağı içilecek,kahvaltıdan sora koku kalmaz,yılda en az bir kür bir kişilik olan 2Lt Limsak veya 3kür tüketilmelidir Doktorlarımız tarafından tavsiye edilmektedir,Sıralı içildiği takdirde, takriben 25 gün bir ayda bitiyor.

  Limsak cam şişe içerisinde, serin bir ortamda ve karanlıkta saklanmalıdır. Yaz aylarında kesinlikle buzdolabında durması gerekse de kış aylarında serin oda varsa orada durmasında bir mani yoktur.

  Limsak yarım çay bardağı olarak kür tamamen sona erene dek hergün kullanılmalıdır. Limsak mide boşken tüketilmelidir. Bu sebeple gün önerisinde midenin en boş olduğu an olan sabah kahvaltısı öncesini öneriyoruz. Limsak tüketildikten sonra 45 dk boyunca bir şey yenmez içilmez (su hariç). Akabinde yapılan kahvaltı ile koku sorunu da çözülmüş olur. Bu şekilde doğru kullanım ile Limsak tüm hücrelerinize 45 dakkada nüfuz eder ve mideniz de bu sürede yarım çay bardağı sıvıyı kolayca hazmederek kokuyu önler.

  Hergün kullanıldığında 1 ay içerisinde kür biter ve diğer bir Limsak’ a ara vermeden asla başlanmaz. 2 kür arasında en az 1 ay bekleme süresi olmalıdır.

  Her Limsak Şişesinde 1 adet kitapçık bulunup üzerinde çeşitli bilgiler yazsa da kapağında Üretim ve Kullanım tarihleri verilmiştir. Üretim; üretim tarihini işaret ederken Kullanım ise üretimden 25 gün sonrasını yani "En Erken Kullanmaya Başlama” tarihini bildirir.

  Limsak bu sebeple üretildikten sonra en az 25 gün bekletilir lakin süre bununla sınırlı değil. 1 yıla kadar beklettiğiniz Limsak’ ı kullanabilirsiniz. Bekledikçe rengi koyulaşan ve tadı keskinleşen Limsak 1 yılın sonunda kahverengini alır, fayda yoğunluğu artar. Limsak olarak biz ilk 25 günü genellikle kendi bünyemizde bekletip müşterimize kullanıma hazır olarak göndermekteyiz.