Arama Sonuçları
Tüm Kategoriler
  Menu Close

  Avantajlı Ve Güvenilir Alışveriş

  Bu sitede yalnızca GİMDES'in sertifika verdiği ürünleri satın alabilirsiniz, içiniz rahat olsun.

  Kapıda Ödeme

  Her ne kadar online alışverişin konforu başka olsa da kredi kartı ve bankadan uzak duranlardasanız yine de güvenli alışveriş yapabilirsiniz. Sitemizden sipariş verip kapıda nakit olarak ödeyebilirsiniz.

  Not: Kapıda ödeme siparişleri çokça suistmal edilip sahte siparişlere sebep olduğu için siparişinizden sonra sizden bir onay emaili göndermenizi rica ediyoruz.

  Ödül Puanları İle Alışveriş

  Alışveriş yaparken de kazanmak isterseniz doğru yerdesiniz. Her alışverişten kazandığınız puanları bir sonraki alışverişte indirim olarak kullanabilirsiniz.

  Sitemize üye olarak 100 puan kazanabilirsiniz.

  Yorum yaparak ve bir arkadaşınızı sitemize üye yaparak puan kazanabilir, bu puanları indirime dönüştürebilirsiniz.

  Üstelik bayram ve özel günlerde puanlarınız kat kat daha değerli.

  Puanlarla ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

  Hediye Kartı

  Büyüklerinize hediye olarak marketten alışveriş yapıp götürmek ne kadar uygun olur bilinmez. Ancak onlara bir "Helal Hediye Kartı" göndererek gönüllerince helal ve güvenilir bir alışveriş deneyimi yaşatmak güzel olmaz mı? Ya da çocuklara helalinden bir bayram harçlığı olarak dilediğiniz tutarda bir Helal Hediye Kartı oluşturmak istemez misiniz?

  Helal Hediye Kartı içindetaylı bilgi için buradan ulaşabilirsiniz.

  Kredi Kartı Güvenliği

  Sayfamız tüm altiçerikleri ile birlikte SSL ile korunmaktadır. Bu güvenlik tercihini bir web sayfasında en kolay adres satırına bakarak anlayabilirsiniz. Adres satırının sol tarafında gördüğünüz kilit simgesi iletişiminizin güvende olduğunu gösterir.

  Hiç bir güvenlik otoritesi bu simge olmayan web sitesinden alışveriş yapmayı önermemektedir.

  Kredi Kartı Bilgilerim Güvende Mi?

  Sitemiz hiç bir şekilde kredi kartı bilgilerinizi saklamaz. Alışveriş sırasında güvenli hattan ilgili ödeme kuruluşuna bilgileri ulaştırır ve kart kart bilgileriniz tutulmadan ödeme tamamlanmış olur.

  Bir sonraki alışveriş için tekrar kart bilgilerini girmek zorunda olmamak her ne kadar cazip görünse de yeterli güvenlik altyapısı olmayan hiç bir kurumun bunu yapmaması gerekir. Popüler alışveriş sitelerinde bu imkanı sunan bazı şirketler kart bilgilerini saklamaları için mastercard ve visa gibi işi zaten kart güvenliği olan firmalardan bu hizmeti almaktadır.