Arama Sonuçları
Geri

Helal Dünya Marketleri Online Şubesi Açıldı

Helal Dünya Marketleri Online Şubesi Açıldı

Selamun aleyküm sevgili helal gönüllüleri

Bir süre ara verdiğimiz Helal Dünya Marketleri Online Şubesi için yeniden heyecanla yola çıktık. Altyapımızı yenileyip avantajlı alışveriş imkanları ile açılışımızı yapıyoruz.

Helal ve tayyib ürünlere ulaşmanın en güvenilir yolu olan Helal Dünya Marketleri açıldığı her bölgede halkımızın sevinci ile karşılanıyor. Sayısı Türkiye genelinde 50'ye dayanmış olsa da çok daha fazlasına ihtiyaç olduğunu biliyor ve görüyoruz. İşte Online Şube bu ihtiyacı gidermek ve halkımızın mahallesinde Helal Dünya Marketi açılana kadar teknoloji imkanı ile evinize kadar ulaşmak için kuruldu.

İşin aslı Online Şube gerçekten de sizleri fiziksel şubelerimize bağlamaktadır. Nasıl mı? Hadi Helal Dünya Marketleri Online Şubesinin nasıl çalıştığına bakalım.

Online Şube Nasıl Çalışıyor?

Henüz kendi yaşadığı ilde veya bölgede Helal Dünya Marketi olmayan bir kardeşimiz helale ulaşmak amacıyla sitemize ulaştı. Gimdes helal sertifikalı ürünlerin listelendiği reyonlarda online olarak dolaştı ve alışveriş sepetini doldurdu. Alışverişini tamamlarken adresini verdi. Ödemeyi kredi kartı ile rahatça online olarak tamamlayabileceği gibi kapıda nakit veya kredi kartı ile ödeyebileceğini söyleyip tamamladı. Veyahutta kredi kartı kullanmak istemediği için banka havalesi ile alışverişini tamamladı.

Sipariş bize ulaştığında biz bu kardeşimizin adresine bakıyoruz. Kendisine en yakın şubemize siparişi iletip bu kardeşimizin ihtiyacının giderilmesini söylüyoruz. En kısa sürede hazırladığı sepet itina ile hazırlanıp mümkünse aynı gün, olmadı bir sonraki kargo gününde kargo firmasına teslim ediliyor.

Böylece bu kardeşimize en yakın şube ile arasında bir köprü kurmuş oluyoruz!

Eve servis imkanınız var mı?

Tabii ki var. İşte burada Online Şubemizin ikinci önemli işlevi ortaya çıkıyor. Kendi şehrinde market şubesi olmayan kardeşimize kargo ile yardımcı olduk. Ancak ilçesinde Helal Dünya Marketi olup da markete gidemeyecek ya da gitmek istemeyecek kardeşlerimize nasıl yardımcı olabiliriz? Bunun için de marketlerimizin Şubeden Getir hizmeti var. Market şubelerimize yakın bölgede oturan kardeşlerimiz yine Online Şubeden alışverişlerini yapıp evlerine veya işyerlerine siparişlerinin gelmesini sağlayabiliyorlar. Bu hizmet için sepet tutarı 100 tl ve üzerinde olmalıdır.

Yorumlar
Yorumunu bırak Kapat
Hayırlı olsun
Teşekkür ederiz
Yurtdışına kargonuz olucakmı?
Yurtdışına ürün göndermeyi çok istiyoruz. Ciddi anlamda talep ve ihtiyaç da var, bunu görüyoruz. Bu yönde çalışmalarımız devam ediyor. Şimdilik bu imkanı sağlayamamaktayız.
hayırlı olsun inş
Helal ürünlere özellikle de gimdes sertifikası olan ürünlere rahatlıkla bakıp alabilmemiz için harika bir platform olmuş ben yeni keşfettim sürekli ürünlerin içeriğini almadan okuyan biri olarak çok memnun oldum açıkçası teşekkürler emek veren herkese
Hayırlı olsun
Türkiyenin her ilinde helal dünya marketlerinin açılması duasıyla.
Helal ürünlere ulaşmamızı kolaylaştıranlardan Rabbimiz de razı olsun onun işleride kolaylaşsın
Türkiyenin her ilçesine kasabasına köyüne kadar ulaşmanız duası ile