Arama Sonuçları
Tüm Kategoriler
  Menu Close

  Pernigotti Bitter Tablet Çikolata 100 Gr

  Üretici: Pernigotti
  Yoğun kakao lezzetiyle çikolataya tutku katan, 1980’den gelen çikolata uzmanlığını temsil eden en eşsiz seçeneklerdendir. Ürün Tanıtımı %30 kakao içerir. %50 kakao, doğal vanilya aroması, kakao yağı,süt tozu, şeker, emülgatör(Ayçiçek lestini). Gluten içermez.
  *
  ₺12,90
  i h

  Glutensiz çikolata olan Pernigotti çikolataları ile herkes bu lezzeti güvenle tadabilir. Pernigotti hem glutensiz çikolata olması hem de eşsiz lezzeti sebebiyle sıkça tercih edilmektedir. Pernigotti markası 155 yılı aşkın bir tecrübeye ve çikolataları ustalaşmış üstün lezzete sahiptir. Pernigotti glutensiz çikolata lezzetiyle ve kalitesiyle farklı bir çikolata deneyimi sunmaktadır.

   

  Pernigotti glutensiz çikolata olmasının yanı sıra içerisinde trans yağ, renklendirici, koruyucu ve hiçbir katkı maddesi bulunmaması özelliğiyle dikkat çekmektedir. Pernigotti Passioni çikolatalarında sadece kakao ve fındıktan gelen doğal yağ kullanılmakta ve doğala özdeş aromalar değil doğal aromalar kullanılmıştır. Pernigotti glutensiz çikolata Çölyak hastaları için de uygundur.

  Ürün özellikleri
  GlutensizEvet
  Ürün GrubuÇikolatalar