600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA!
Arama Sonuçları
Tüm Kategoriler
  Menu Close

  [Kampanya] Babı Natural Çilekli Enerji Ve Vitamin Bar 23 Gr (3 Adet) + Babı Natural Hindistan Cevizli Enerji Ve Vitamin Bar 23 Gr (3 Adet) + Babı Natural Limonlu Enerji Ve Vitamin Bar 23 Gr (3 Adet) + Babı Natural Orman Meyveli Enerji Ve Vitamin Bar 23 Gr (3 Adet) + Babı Natural Portakallı Enerji Ve Vitamin Bar 23 Gr (3 Adet) + Babı Natural Vişneli Enerji Ve Vitamin Bar 23 Gr (3 Adet)

  Piyasa Fiyatı: ₺178,20
  ₺79,90
  i h

  Bu markaya ait ürünlerden bazıları (ya da tamamı)na ait GİMDES sertifikası geçerli değildir. Sitemizde ve fiziksel şubelerimizde sadece sertifika denetlemelerinin yapıldığı dönemden alınan ürünlerin satışına devam edilmektedir. Eldeki sertifikalı ürünler tükendikten sonra bu ürünler için yeni alım yapılmayacağı için satışa kapatılacaktır.

  Dikkat: GİMDES sertifikası iptal edilen, askıya alınan ya da süresi geçen bu tür ürünlerin geleneksel marketlerde satılanlarının yeni üretim (sertifikasız) olduğunu dikkate alınız. Yalnızca Helal Dünya Marketleri ürünlerin parti bazı sertifikasını kontrol ederek satışa sunmaktadır.